Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vidékiek, ti betartjátok a...

Vidékiek, ti betartjátok a kijárási tilalmat?

Figyelt kérdés
Én max decemberig tartottam be, aztán láttam hogy rendőrök úgyse járkálnak, ez a törvény pedig értelmetlen. Másoknál is ez a helyzet?
2021. márc. 29. 08:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Betartom, vidéken semmit nem lehet csinálni. Egy kocsma volt az is zárva. Szóval minek mennék ki éjszaka??
2021. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én tizenéve este 8 után sétáltatom a kutyát, szóval azóta is így teszek. Az 500 métert nem mértem le, szóval lehet 510 métert megyek, de lehet néha kevesebbet.


Ha mondjuk elfelejtem kivinni a kukát vagy megnézni a postaládát vagy kint felejtettem az utcán a kocsit, akkor simán kimegyek 8 után is az utcára (igaz maximum a kapu közelében vagyok).

5-kor meg még vígan alszom, szóval összességében betartom.

2021. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Betartom. De amúgy is zárva van minden este 7 és reggel 6 között, szóval nem is lenne értelme kimenni.
2021. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon ritka egyébként is az, amikor 8 után nem vagyok otthon, amióta a boltok 7kor zárnak meg okom sincs utcán lenni, szóval igen
2021. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Persze.

Bármily hihetetlen, vidéken is vannak rendőrök, polgárőrök. Hiányzik a fenének a büntetés.

(Meg amúgy se nagyon mászkálunk este.)

2021. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Be, de csak azért mert amúgy se mennék ki :D


(3 ezer fős falu)


Sógoromat egyszer "elkapták" esti séta közben (8 után) csak figyelmeztetés volt.

2021. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mikor hogy. De sokszor megszegtem már, de nem azért, mert ahhoz volt kedvem, hanem elintéznivalóim voltak munka után ide menni, oda menni stb.

Voltak papirjaim, de nehezen lehetett volna kimagyarázni, hogy miért a lezárt határ felöl jövök stb. stb.

2021. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!