Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Betartjátok a szabályok...

Betartjátok a szabályok takarításkor? Például rá van írva egy szerre hogy kesztyűbe kell használni.

Figyelt kérdés
Volt olyan hogy sima kézzel takarítottatok? szemüveget használtok vagy arcvédőt?

2020. dec. 2. 17:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
Nem lenne egyszerűbb, ha elmennél egy takarítóképzésre?
2020. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%
Nem tartom be.
2020. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
Ha értelmes és ügyes vagy és gyakorlott, akkor nem kell minden balgáknak és ügyetleneknek felírt szabályt betartanod. Te magad is tudod, és érzed, hogy mi a fontos és mi a lényegtelen. De ha az ügyetlenséged miatt a hideg zsíroldó nátrium-hidroxidja leviszi a bőrödet a kezedről, vagy a szemedbe fröccsenve megvakulsz tőle - akkor ne pampogj! Ők szóltak!
2020. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%

Nem szoktam betartani, de egy egészséges józan paraszti ésszel kezelem, tehát pl nem fogok erős vegyszerek fölé hajolni levegőt venni, ahogyan nem is fröcskölök velük stb.


Amikor falat kapartam, akkor volt rajtam kesztyű, maszk, szemüveg, mert tudtam, hogy elkerülhetetlen, hogy a képembe jöjjön.

2020. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Maszkot se, 1,5 méteres védőtávot se tartunk.
2020. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
70%
Gumikesztyűt mindig húzok, de szemüveget nem teszek fel, nem literszámra locsolom a tisztítószert napi 8 órában.
2020. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha rá van írva valamire, hogy kesztyűbe kell használni akkor beleöntöm a kesztyűbe. Egyértelmű.
2020. dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%

Alapból sima a kezem....


De viccet félretéve, ha zsíroldóval vagy alkalomadtán kromofággal dolgozom, akkor kell a kesztyű. Főleg a kromofágnál, de azt talán ha életemben háromszor használtam.

És mondjuk ha foltbenzinnel tisztítasz valamit, akkor ne legyen nyílt láng, és az ablakot nyisd ki.

És még egy dolog, ami eszembe jutott: létrára nem kell papucsban felmenni.

Kb. ennyit a szabályokról. Semmi szemüveg meg arcvédő, kesztyű is csak a fent említett két vegyszernél.

2020. dec. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%

"Volt olyan hogy sima kézzel takarítottatok?"

Mondjuk inkább úgy: volt olyan, hogy kesztyűben takarítottam. :)

Igyekszem inkább olyan eszközöket használni, amelyek segítségével nem kell a kezemnek a vegyszerrel találkoznia. Pl. ha csak lehet, nyeles kefét használok, nem szivacsot vagy nyél nélküli kefét.

2020. dec. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
44%
Nem öntök össze olyan szereket, amikről tudom, hogy nem szabad és ha valamit Domestosban áztatok, akkor műanyagot használok hozzá. A többit nem szoktam, mindig kesztyű és egyéb védőfelszerelés nélkül takarítok.
2021. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!