Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek normális és miért...

Szerintetek normális és miért kötött bele apám abba,hogy hogyan megyek mellette az utcán? Amikor mindig az a baja, hogy lassú vagyok, de mikor gyorsabban megyek már le ordítja a fejem és utánna egész nap veszekszik velem. Szerintetek miért ilyen ?

Figyelt kérdés
Mindenbe beleköt akármit is csinálok, de hogy a séta tempóba is beleszól az már kiverte nálam a biztosítékot.

#apa #séta #lassú #folyton csesztet
2021. ápr. 5. 10:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Kezdek bele örűlni abba, hogy állandóan meg akar ütni ugy csinál és sokszor meg is teszi. Neem az a baj, hogy néha egy pofon az azt mondom elmegy de ez durva, hogy 17 évesen állandóan a sarkamban van, és azt mondja hogy viselkedjek még akkor is ha nem csinálok semmit.
2021. ápr. 5. 11:02
 2/9 A kérdező kommentje:
Most kezdett ilyen lenni egy éve kb. az előtt is durva volt de most egyre jobban és ez már sok nekem. És ha szolok neki ezért rögtön vagy pofont kapok vagy a seggemre...
2021. ápr. 5. 11:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ilyen gumilyukadós gyerek lehetsz azért ennyire happy hogy létezel.


Mindenesetre ne vele mászkálj, mászkáljál egyedül.

2021. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy betervezett gyerek voltam...
2021. ápr. 5. 11:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor hazudtak neked.
2021. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az viszont lehet, mert már az is idegesít, hogy mindig azzal jön apám, hogy minta család vagyunk és én hozom a szégyent a házra jah...
2021. ápr. 5. 11:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel hozol szégyent a házra?
2021. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy azzal, hogy én szeretek bulizni, énekelni, hogy fiúzok

meg kicsit máshogy élni mint az ő zárkozott családja elvárná...

Azt mondja, a mi családunk nem él kicsapongó életet és ne lázadjak mert letöri a szarvaimat...

2021. ápr. 5. 12:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem normális, nem is jó szülő, ezzel igazából csak az ellentétét fogja elérni annak amit akar, vagy azt, hogy lesz egy begyepesedett, lelki sérült gyereke, mint amilyen ő is lett.

Sajnálom, hogy ebben a helyzetben vagy, de ha 17 évet kibírtál, már csak párat kell. :D

2021. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!