Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, akiknek nem volt...

Lányok, akiknek nem volt kapcsolatuk, ti is jártok így?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hol kezdjem...


24 éves, egészséges ( még mielőtt valami agyament ezzel jönne...) fiatal nő vagyok, de még soha nem volt párkapcsolatom az eddigiek során.


Azt vettem észre magamon, hogy feltehetően emiatt nagyon könnyen zavarbajövök férfiak társaságában, legyen az egy hallgató az egyetemről vagy egy kollega, vagy egy idegen, akivel az utcán kell beszédbe elegyednem a kutyusaink miatt.


Nagyon kellemetlen.


Lassan ott tartok, hogy a szemükbe is alig merek nézni...teljesen elpirulok.


Más is volt így? Legyen az " szűz " férfi vagy nő, akinel soha nem volt még semmiféle kapcsolata az ellenkezőnem tagjaival?


Annyira ciki most már...az is képes eltántorítani, ha álláshirdetésnél egy férfi készítene interjút velem.


Gimnáziumban semmi ilyen nem volt, pedig csomó férfi tanárom volt.


Most kezdett el tetőzni.


Így szerintem soha nem lesz partnerem, attól tartok...nem tehetek valami jó benyomást a szorongásos viselkedésemmel, amit simán lehet akár bunkòságként is elkönyvelni, mert van, hogy köszönésnél is túlizgulok.


Valami tanács esetleg? Más is volt így? 😕



2021. ápr. 7. 17:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%
Teljesen átérzem a helyzetet. Hiába kedvesek és próbálnak nyitni felém, egyszerűen az első percekben már zavarban vagyok és a szemkontaktust sem tudom tartani 😕
2021. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem férjem is van, idősebb is vagyok, mégis pánikot érzek, amikor meglátok pl egy szomszédot szembejönni, hogy akkor most köszönni kell és jópofizni.
2021. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ja és én sem tudok szemkontaktust tartani, emiatt többször "betámadtak" már, egyik gimnáziumi tanárom emiatt szállt rám. Hogy biztosan nem tisztelem és sunyi vagyok. Elképesztő.
2021. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jaj, dettó.


Soha nem ment ez a számomra felszínes színészkedésnek érzett jópofizás...


Ugh, ilyen tanár engem is tanított..nagyon furcsa figura volt...mindig megkövetelte indulatos tónussal, hogy a szemébe nézve jelentsük a hiányzókat, mert másként tiszteletlenség..jézus...és akkor így végig mereven bámult bele az arcoda, amíg soroltad a napi hiányzókat..


Ez egy akkora baromság...szerintem a szemkontaktus egy nagyon intim dolog, és úgy is kellene kezelni. Meztelennek érzem magam, ha idegennek kell felvennem, mintha így beléd látnának, megnyitnád magad másoknak.


Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezekkel a dolgokkal...köszönöm, hogy irtatok! 😊


Akkor ez nem a khm..szüzességgel van kapcsolatban, hanem valami más lesz..ilyen érzékenyebb embertípus lehetek gondolom

2021. ápr. 7. 17:39
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Aki szeretne segítséget kapni,az írjon. Tudok tanácsokat adni,amik működnek. Nyilván azért írtam így,hogy aki vevő rá,tehát senkit nem zaklatok privát üzenetekkel.
2021. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Fiúként írom, hogy teljesen magam alatt vagyok mentális. Viszonylag tudok emberként funcionálni a mindennapi életben, de az éjszakai pánikrohamtól kezdve, a karácsonyi lelkiség hívásaimon át minden előfordult. Úgy érzem, hogy minden nő betesz egy ilyen "elbaszott, szánalmas incel" dobozba, ahonnan én bármit csinálok nem szabadulok ki... Meg akarok halni


21f

2021. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Az incelekről sok a tévhit,és vannak egészen radikálisak,és vannak egészen mások is.

Neked először rendbe kell hoznod önmagad,és akkor minden megjavul.

Javasoljak pár dolgot?Nyitott vagy a segítségre,vagy szeretnél tovább fortyogni ebben a csapdában?

2021. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!


Ugye, ismered a gyémánt útját? Előbb meg kellett csiszolódnia, mielőtt olyan ragyogóvá vált! 😉


A nehézségekből tanulunk és erősebbek leszünk belül.


Nagyon erős vagy, hiszen itt vagy köztünk és felismerted azokat a dolgokat, amikben fejlesztened kellene magad, csakis a magad boldogulásáért. 😊


Én is pánikbeteg vagyok 17 éves korom óta...utcán még inni sem tudok, mert félrenyelek a szorongás-rohamoktól...buszon, ha feltudok szállni rá, az ablakra tapadok, nálam nehèzlégzéssel jelentkezik ùjabban...de szülinapi tortáèrt eltudtam egyedül menni 2 busszal...nem jelentkezett, mert másra fokuszált az agyam 🙏


Kissebb célokat tűzz ki magad elé és haladj lassan, de biztosan...minden rendben lesz, erős vagy, sikerülni fog!❤

2021. ápr. 7. 18:40
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
8, így ismeretlenül is ritka odaadó szöveg... Köszönöm ❤️
2021. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet sajnos. Bár nekem mindig is több fiúbarátom volt, mint lány (ez most ellentmondásosnak jöhet le, de amikor őket megismertem, ilyen problémám még nem volt), viszont amikor ismeretlen sráccal/fiúval/férfivel találkozom bármilyen élethelyzetben, totálisan zavarban vagyok, vagy legalább minimum egy kicsit. Elvörösödöm, pláne, ha tetszik az illető és kegyetlenül meglátszik rajtam, hogy mennyire meg vagyok illetődve. Az a legérdekesebb az egészben, hogy ez pár éve alakult ki nálam, előtte is elő-előfordult, de közel sem ennyire durván..

Sosem voltam valami jó az első benyomásokban, ezzel meg attól tartok szépen ellövöm az esélyeim a fiúknál. Pláne, hogy többen (lányok/nők is) eddig a szorongásom, túlagyalásom, túlstresszelésem, az ilyen fokú zavarban létemet bunkóságként könyvelik el :c

Azzal pedig határozottan nem javítok a helyzeten, hogy neten nem is tudok és nem is szeretnék ismerkedni, így még inkább azt érzem, hogy sosem lesz párkapcsolatom..

Pár hete viszont volt egy szemezésem egy helyes sráccal, aki tetszik, de elszúrtam azzal, hogy kegyetlenül zavarba jöttem :c

20/L

2021. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!