Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, akiknek nem volt...

Lányok, akiknek nem volt kapcsolatuk, ti is jártok így?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hol kezdjem...


24 éves, egészséges ( még mielőtt valami agyament ezzel jönne...) fiatal nő vagyok, de még soha nem volt párkapcsolatom az eddigiek során.


Azt vettem észre magamon, hogy feltehetően emiatt nagyon könnyen zavarbajövök férfiak társaságában, legyen az egy hallgató az egyetemről vagy egy kollega, vagy egy idegen, akivel az utcán kell beszédbe elegyednem a kutyusaink miatt.


Nagyon kellemetlen.


Lassan ott tartok, hogy a szemükbe is alig merek nézni...teljesen elpirulok.


Más is volt így? Legyen az " szűz " férfi vagy nő, akinel soha nem volt még semmiféle kapcsolata az ellenkezőnem tagjaival?


Annyira ciki most már...az is képes eltántorítani, ha álláshirdetésnél egy férfi készítene interjút velem.


Gimnáziumban semmi ilyen nem volt, pedig csomó férfi tanárom volt.


Most kezdett el tetőzni.


Így szerintem soha nem lesz partnerem, attól tartok...nem tehetek valami jó benyomást a szorongásos viselkedésemmel, amit simán lehet akár bunkòságként is elkönyvelni, mert van, hogy köszönésnél is túlizgulok.


Valami tanács esetleg? Más is volt így? 😕



2021. ápr. 7. 17:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

férfiak között is van hasonló mint te. könnyű megismerni a "tesót" ha látod. főbb jellemzők:

- egyedül jár boltba

- keveset vásárol (ez az előzőhöz + jel)

- sokat dolgozik: kora reggel láthatod és késő este

- Egyetem előadások alkalmával elöl ül vagy leg közelebb a konnektkrhoz.

- elsőnek érkezik az előadásra utolsónak megy rendszerint sokat beszélget az oktatóval

- egyetemen kb ugyan az a 3-4 ember veszi körbe.


nem fog hozzád szólni magától, csak ha pl kell neki kölcsön toll stb...


lehet ezekkel az emberekkel is beszélgetni csak nehezebb, én keresem a társaságuk mert jó gyakorlás és általában jó haverok lesznek.

2021. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!