Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A lányt akivel ismerkedem úgy...

A lányt akivel ismerkedem úgy akarom megismerni jobban, hogy leírom az élete minden részletét percre pontosan?

Figyelt kérdés

Megkérdezem tőle, hogy mondja el, mit csinál a nap minden részében. Közben kérdezgetem is, hogy "és hánykor keltél pontosan? Meddig feküdtél az ágyban tétlenül? Mihez nyúltál először?". Ez azért is tölt el örömmel, mert statisztikával, összefüggések keresésével foglalkozom, és nagyon élvezem hogy ilyen téren az embert, a másikat is tanulmányozhatom és megismerhetem közelebbről.


Szerintetek ez beteges, vagy oké, és érthető, és normális is lehet akár?

Őszinte válaszokat kérek.



2021. ápr. 7. 21:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

#8

Mert olyanokról akarsz tudni, amihez semmi közöd és nem véletlenül vannak magánügynek tartva. Másrészt semmi értelme, hiszen nem ettől fogod megismerni és ilyen adatok alapján nem tudsz következtetni se a jellemére, se a viselkedésére, holott egy emberi kapcsolatokhoz ezek kellenek. Például nagyon jól ismerem a barátomat, de semmit se tudok a WC-zési szokásairól, mert nem érdekel. Amíg egészséges, nem érdekel. A barátnőimet se azért ismerem, mert számon kérem rajtuk, hogy mikor maszturbáltak és hány másodpercig zuhanyoztak.

Személy szerint én minden érdeklődésemet elveszteném egy olyan ember iránt, akinek ennyire nincs élete, ezért máséban matat. Másrészt akinek tartalmas élete van, annak se ideje, se energiája nincs minden egyes percéről beszámolni.

24/L

2021. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Az első ilyen kérdés után hogy "mikor keltél pontosan? Meddig feküdtél tétlenül?" stb után meg is szakítanék veled minden kapcsolatot, az tuti. Számomra beteges, kontrollmániás pszichopata benyomását kelted ezzel a részletes kérdezgetéssel.
2021. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ő is csodálkozott, nem tudja, ez beteg e, vagy most ez mi, de nem látott benne veszélyt. Én nagyon sokat nevettem közben, amíg beszélt és felírtam ezeket.
2021. ápr. 7. 22:04
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnám megosztani a napom minden pillanatát még olyannal sem, akit nagyon jól ismerek, hát még olyannal, akivel csak most ismerkednék. Az is rosszul esne, hogy szerinted ebből megismersz, mert szerintem pont hogy nem tudnád meg rólam ebből a legfontosabb dolgokat. Nem is tudnánk beszélgetni semmiről, ha folyamatosan azzal menne az idő, hogy percre pontosan mit csinálok. Valamint eléggé azt sugallja, hogy tárgyként, statisztikai adathalmazként tekintesz rám, nem emberként, ami konkrétan visszataszító. Azt is előre vetíti, amit már írtak előttem, hogy elég hamar bele is akarsz majd szólni minden apróságba ezek alapján és szépen lassan az egész életem felett át akarnád venni az irányítást. Szóval elég visszataszító én biztos nem ismerkednék veled, belegondolni is rossz.
2021. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért csinálsz ilyeneket?
2021. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami mentális betegséged véletlenül? A normális emberek nem így szokták megismerni a másikat, hogy pontosan mikor kelt és milyen wc-zett, hanem beszélgetéssel. Remélem, legalább te is megosztod vele ugyanezeket az információkat és nem csak egyoldalú ez a dolog, mert eléggé pszichopata viselkedésjegyeket mutatsz magadról így. Érdemes lenne elmenned valamilyen mentális kivizsgálásra, hogy a problémádat a megfelelő módon tudják kezelni.
2021. ápr. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak autista. Bocs a nem ijesztően viselkedő autiktól, de ez a mániákusság, a részletekbe menő, atomokra cincálása mindennek is, stb. engem teljesen arra emlékeztet, amikor a neurotipikusak által lényegtelennek vélt információtömeg szétszálazása iránt érez olthatatlan vágyat az auti. Számára az a Lényeg, amely más számára lényegtelen, irreleváns, felszínes, mellékes semmiség. Mi az érzelmekre, gondolatokra, motivációkra vagyunk kíváncsiak általában, az autik meg a tényekre, az objektív, megszámlálható, sorba rendezhető, diagramokkal ábrázolható adatokra gerjednek... Sajnos ez a lány sem önmagáért érdekes, hanem mert generál egy csomó elemezhető adatot, és ennyi. Esetleg ha nagyon érzelmes hangulatban van az adatgyűjtő, akkor megkérdezheti, hogy egy 5-6-7 fokú skálán lője be, mennyire volt kellemes számára kiflit enni kakaóval, és mennyivel volt jobb vagy rosszabb a mai kakaó,amelybe 3 kanálnyi kakaóport kevert, mint a tegnapi, amelybe viszont 4-et ( a héten harmadszor!). Egy tárgynak vagy eszköznek érezném magamat egy ilyen bizarr "ismerkedés" során, esetleg papucsállatkának a mikroszkóp tárgylemezén. Ha a lány is auti, akkor lehet, hogy szódával elmegy, a különös szokásod, de ha nem, akkor az önértékelése nincs igazán rendben, ha nem komfortos neki a helyzet, mégsem b.sz pofán virtuálisan egy "elemezz inkább madárpókokat helyettem, minden jót!" üzenettel. Azt írod, tetszik neki - nekem inkább az tűnik valószínűnek, hogy szokatlan, zavarba ejtő és nem tudja hová tenni a dolgot, emellett nem nagyon tanulta meg a határait védeni.
2021. ápr. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt ismerkedéskor csinálod, akkor ijesztő lehet. Azt fogja gondolni a lány, hogy kontrollálni akarod mindenben. Ha már kialakul egy jó kapcsolat köztetek, akkor esetleg megbeszéled vele, hogy mit szólna hozzá, ha tanulmányoznád mondjuk egy hétig.
2021. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
73%

"Mihez nyúltál először?"


Na,és ha azt mondja,hogy a reggeli vitaminjaihoz,közben meg nem meri bevallani,hogy a puncijához és maszturbált egyet? Mi lesz így a statisztikával? Belehazudunk és kész? Aztán meg a tudomány érdekében végzett tevékenységre hivatkozva tényként eladjuk az embereknek? jól van ez így?

2021. ápr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak. Tényleg imádom külön választani ezeket a dolgokat, ezért csinálom. Magammal is megcsináltam, érdekes mással is.


"Na,és ha azt mondja,hogy a reggeli vitaminjaihoz,közben meg nem meri bevallani,hogy a puncijához és maszturbált egyet?"

Elmondta a maszturbációs szokásait, kissé részletekbe is ment. De a statisztika ahogy kijön, úgy lesz a jó, minden hibájával együtt. Aztán majd pontosítunk rajta, mert ahogy telik az idő, úgy lesz annál több összemérhető egység.


" Aztán meg a tudomány érdekében végzett tevékenységre hivatkozva tényként eladjuk az embereknek?"

Én biztos vennék ilyeneket mástól, de nem hiszem hogy bárkinek releváns lenne ez. Talán a nagy cégeknek.


A lánynak vannak mentális zavarai egyébként. Talán a határa neki nagyobb, mint másoknak.

2021. ápr. 8. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!