Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A lányt akivel ismerkedem úgy...

A lányt akivel ismerkedem úgy akarom megismerni jobban, hogy leírom az élete minden részletét percre pontosan?

Figyelt kérdés

Megkérdezem tőle, hogy mondja el, mit csinál a nap minden részében. Közben kérdezgetem is, hogy "és hánykor keltél pontosan? Meddig feküdtél az ágyban tétlenül? Mihez nyúltál először?". Ez azért is tölt el örömmel, mert statisztikával, összefüggések keresésével foglalkozom, és nagyon élvezem hogy ilyen téren az embert, a másikat is tanulmányozhatom és megismerhetem közelebbről.


Szerintetek ez beteges, vagy oké, és érthető, és normális is lehet akár?

Őszinte válaszokat kérek.



2021. ápr. 7. 21:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Na,de biztos,hogy igazat mondott a maszturbációs szokásaival? Ezt,hogyan ellenőrzöd? Főleg,hogy mentális zavarai is vannak(nem biztos,hogy valósnak éli meg azt,ami valós)Mert ha valami csúsztatás van benne,akkor aztán lehet méregetni az egységeket.És akkor még a nagy cégek kihozhatják,hogy a nők 30 éves korig csak átlag heti egyszer maszturbálnak és akkor is csak a barátjukra vagy a férjükre gondolnak.És akkor már releváns lesz az utca emberének is.Hogy is van ez?

Amúgy tokre bírom,hogy ilyen higgadt tájékoztatási készséggel válaszoltál:D

2021. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Ismerem őt, igaznak ítélem amit mond. Nyilván ezek nem lesznek tökéletesen pontos adatok, ami nem is a célom. Csupán, amennyire lehet, feltérképezni amit fel lehet, általánossággal kezdve, részletekbe menően a későbbiekben.


Az, hogy ő valamit nem tudna jól, rosszul mondaná, az nem baj. Az a fontos, ő hogy éli meg, mit tapasztal, mert nekem a szubjektív tapasztalás kell, nem az objektív események feljegyzése.

2021. ápr. 8. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!