Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit jelent az a megjegyzés...

Mit jelent az a megjegyzés Messengeren, hogy "Ennek a fióknak nem mindenki küldhet üzenetet."?

Figyelt kérdés

Először is ha rossz kategóriába tettem a kérdést, bocsánat. Most regisztráltam újra 10 év után, és nem tudom a Social Media melyik kategóriába tartozik (azóta megváltozott a platform ahogy látom).


Szóval csak abban kérnék segítséget tőletek, hogy mit jelent az a megjegyzés Messengeren, hogy "Ennek a fióknak nem mindenki küldhet üzenetet."? Hozzáteszem név és profil képet sem látok, szóval semmit. Akik töröltek korábban vagy letiltottak ott láttam a profilt, de írni nem tudtam, vagy kiírta, hogy " a profilt törölték vagy felfüggesztették".


Az idézet szöveg egy volt francia lány ismerősömnél jelenik meg. Nagyon bejött nekem, el is mentünk kávézni, kb 1,5 évig ismertem. Fura mód ő dobta fel, hogy kávézzunk, úgy hogy tudta, hogy bejön nekem (közben persze volt kint palija ahogy ez kiderült). Mondjuk elsősorban én ismerkedni és kapcsolatot,ismeretséget kiépíteni szerettem volna vele. Távkapcsra nem futotta volna 20 ezres egyetemi könyvek mellett.

Egyik napról a másikra viszont ezt az üzenetet dobta fel a Messenger és eltűnt minden, csak a korábbi beszélgetés látszik. Zaklatni sosem zaklattam. 19 tavaszán jóban voltunk, majd nyáron beszéltünk , én ősszel is írtam neki. Ezt követően szokásos sztori jött: kérdezett egy csomót majd nem válaszolt. Aztán december, január , február, márciusban (2020) beszéltünk és persze itt is 7 kérdést tett fel, amire visszaírtam de ő semmit... majd őszre a fent említett szöveg fogadott.


Ha valaki le tudná írni, hogy mit jelent pontosan és hogyan van ez, azt nagyon megköszönném! :)


27/F



#Messenger #Nem tudok üzenetet küldeni #Nincs profilkép és név
2021. ápr. 8. 10:49
 1/1 anonim válasza:
Blokkolt, azaz lapátra tett. :)
2021. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!