Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Kilátástalannak látom a mostani helyzetet,nagyon félek attól,hogy soha többé nem tudok sehova menni,se egyetemre,tanfolyamokra vagy akár szórakozni, barátokat szerezni,ismerkedni.

Szerintetek mikor áll vissza minden a régi kerékvágásba vagy ez már így marad hosszú időre?Valahol azt olvastam lehet 2025-ig fog tartani ez az egész és akkor az egész fiatal koromnak annyi kb mert akkor 23 éves leszek már.

19 éves lány vagyok.



2021. ápr. 24. 02:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Én is halottam róla,lehetséges hogy szándékosan el fogják addig húzni.

Valaki írta itt hogy Texai meg Indiana mutáns vagy micsoda is van,na és az ellen jóke e ezek a csodaszerek? Ha minden földrészről össze szedjük a város,állam,országok neveit ilyen meg olyan mutás,akkor simán 2025-ig el lehet húzni.


Mondjuk azt hogy ha 23 éves leszel az nem a világ vége,simán lehet még bulizni,na de én addigra 27 éves leszek,nekem már nehezebb lesz,szóval lehet hülyeség de te egy fokkal jobb helyzetben vagy.

Egyébként ha be oltatod magadat majd minden évben ugye,akkor majd adnak kártyát és mehetsz bulizni,ha pedig pl 2023-ban úgy döntesz nem kérsz abban az évben oltást akkor kb sehová sem mehetsz majd.

Sajnos legalább is nekem az,minden évben kapsz három oltást aztán mehetsz az utadra,kíváncsi leszek tíz év múlva a harmincadik oltásnál hogyan bírkózik meg az emberi test a vírussal?

Bocs kicsit elkanyarodtam.

Ne aggódj,állítólag hamarosan jobb lesz.

2021. ápr. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodjatok meg csibéim. El fog ez húzódni jó ideig, meg beszélnek "oltások évtizedéről" is.


A vírus valós ez kétségtelen, és már elég érdekes helyeken (CIA) meg biztonságpolitikai szakértők, orvosok mondják ki, hogy ez mesterséges.


De a kutya nem itt van elásva, hanem ott, hogyan szabályozzák az életünket, és meddig mehetnek el. Igazság szerint ez amolyan mentálhigiénés tesztelés. Valami előtt.


Viszont hogy őszinték legyünk, én se sokkal vagyok idősebb kedves kérdező. És hasonló gondok gyötörnek, meg az egyetem nekem befuccsolt, csúszok... de hogy a lényegre térjek: a mi korosztályunk, főleg a még fiatalabbak a tiktok meg a fas_m xyzstb "új nemzedék" agyát nagyon nem kell kimosni.

Sokan fogják önként avagy tudtuk nélkül behódolni.


Aztán döntsétek el, mennyi ebből a konteó, amit írtam.

2021. ápr. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Abszolút politikai kérdés, addig húzzák ameddig csak akarják. Hatalom, pénz, és az oltás is nagy biznisz. De nem kell beszarni, ki kell cselezni a helyzetet. Túrázni, kirándulni lehet, kerti sütögetés, házibuli a haverokkal, bicajozás, stb. Ne a Metallica koncertekre alapozd a boldogságodat, mert ilyesmi lehet, h nem lesz még egy ideig.
2021. ápr. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

2. vagyok


3.nak igaza van nagyjából.


De annyit kifelejtettem, hogy aki a kontroll meg a többin gondolkozik, és azt csak Magyarország tekintetében, hogy csak itthon van/ lesz ez, az k_rva hülye. Globális.

2021. ápr. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Ti schopenhauert olvastok vagy mi ez a nagy pesszimizmus?


Nyáron mehetsz bárhová nincs okod aggódni. Legfeljebb szeptemberben lesz még egy 4. hullám de azzal vége. Onnantól szezonális lesz és évente visszatér mint az influenza. De remélhetőleg addigra mindenki átesik rajta vagy oltat és onnantól aki akár évi védőoltást az kap, ki nem az nem.


Egyébként zárójelben megjegyzem, hogy 5 év nem sok idő és 23 évesen pont úgy fogsz kinézni mint 19 évesen. Legalább 30at mondtál volna, de így abszolút komolytalan.


A fiatalságod külsőleg addig tart amíg adsz magadra. Belsőleg, pedig amikor már érett vagy és nem teszel fel ilyen jelentéktelen kérdéseket. Ez is mindenkinél más.


Nincs ok a pánikra.

2021. ápr. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

"...az egész fiatal koromnak annyi kb mert akkor 23 éves leszek már."


Ez jobban szíven ütött, mint az egész sztori 🤣


24/N

2021. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Hallod, 60 évesen is fiatal vagy ma, 2021 van, heló. Miért ilyen elavultak, ócskák a mai lányok? Ma MINDEN ELÉRHETŐ MÁR, A FIATALSÁG IS 70 ÉVESEN! Úgy látszik, mindenki csak a telefonját update-eli, de a világban nem akar haladni. Bőven elég párkapcsolatot elkezdened meg élned 50 évesen is, nem csúszol semmiről le, ugyanúgy fiatal vagy akkor is, odáig jutott a biotechnológia, szépségipar, öntudatos életmód, és lassan a beültethető szervek és fejlesztések, hogy egyenesen röhejes, ha valaki 30, de akár 40 alatt ilyeneken aggódik.
2021. ápr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
Hat nem ugyanolyan egy buli 50evesen mint 18 evesen 😀 oregen mar ronda, lottyedt meg unalmas az ember.
2021. ápr. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem láttad még Najwa Nimrit 😃

Ez egy rettentően általánosító válasz volt és nem is erről szól a kérdésem!

2021. ápr. 26. 10:01
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
De lattam. Sztem eleg ronda. Ja nem a kerdesre valaszoltam, hanem egy kommentre
2021. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!