Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed az Instagram-r...

Mi a véleményed az Instagram-ról? Normális aki ott éli az életét?

Figyelt kérdés

Vajon miért osztanak meg emberek egyszerű, hétköznapi dolgokat ami másoknak teljesen természetes? 🤔


Pl.: kitesz egy kidekorált zabkását, reggeli kávé felülnézetből, a gyerek futóbiciklizik, koktélt isznak az étterem teraszán, egy csokor tulipán az asztalon, hosszasan lehetne sorolni.



#természetes #Instagram #hétköznapi dokgok
2021. ápr. 26. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Az Instagram belőlem depressziót vált ki, amikor látom másoknak milyen tartalmas élete van, nekem meg egy üres, tartalmatlan, magányos sz*r
2021. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neki az okozza a napi örömöt és meg szeretné másokkal is osztani. Én pl nagyon szeretem az olyan képeket, amik igényesen és szépen meg vannak csinálva :D
2021. ápr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szeretem az instat, viszont csak olyanokat kovetek akik tenyleg erdekelnek - emiatt nem is idegesit fel aki hulyeseget posztol, mert ugysem latom
2021. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lassan 4 éve lehet már, hogy regisztráltam, még a kedvenc előadóm miatt. Nem vagyok valami aktív felhasználó, de vannak kint (többnyire) kirándulós képeim és pár fókusz/highlight is. Szeretem használni, bár nekem régen átláthatóbb volt😅 szóval összességében pozitív a véleményem róla.

Azért oszthatnak meg olyanokat, mert nekik örömöt okoztak, és szívesen megmutatják másoknak is, hátha belőlük is hasonló reakciót vált ki. Az igényesebb, jobban kidolgozott képeket én is szeretem, de az agyon-filterezetteket viszont nem igazán tudom értékelni.

Viszont át tudom érezni, amit az első válaszoló írt. Mindenki a legjobb színben akar feltűnni, így Instagram-on is kivétel nélkül csakis a tökéletesség látszódik, hogy milyen aktív élete is van az embereknek. Én meg akaratlanul is hozzájuk hasonlítottam az életem, és ez nem épp egy önbizalomépítő dolog :D De szerencsére már leszoktam erről azt hiszem.

Én sem követek annyira sok felhasználót, így tényleg csak olyan tartalom jön velem szembe, ami érdekel és nem hülyeség.

2021. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha belőled rosszat vált ki ne használd . Én csak olyan embereket követek akiket ismerek vagy érdekesek,hiresek gondolok itt(neymar,the rock ) stb. Követek kb 150 embert , na amikor valaki követ több ezer multimilkát h hawaiion van meg stb az ad az embernek egy érzést szerintem hogy fu de elmennék én is és de jó neki a másik ember meg tudjuk ki aki meg azt mondja hogy miért van ez ott? Nekem kéne ott lenni . Szerintem sokkal jobb mint az fb én már nem is használom a messengert se nagyon inkább instan beszelek emberekkel
2021. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Számomra sokkal furcsábbak az ilyen kérdések.


A kérdező bírálja, leszólja a közösségi oldalon lévő embereket. Teszi mindezt egy névtelen weboldalon vaddegenek "véleményét" kikérve.


Másrészt attól, hogy valaki megosztja a dolgokat, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy "ott éli az életét". Az élete ígyis-úgyis megvan, csak megmutatja másoknak.


Mások meg eldöntik, megnézik-e vagy sem. Hiszen senki nem tart pisztolyt a fejedhez.


Én sokkal inkább becsülöm azokat az embereket, akik az élet apró örömeit is szépnek látják, legyen az egy reggeli vagy egy szép virág, mint azokat akik azzal töltik az életüket, hogy mások "élettelenségét" kritizálják.


Azokat sem értettem soha, akik bekövetnek valakit, csak azért, hogy jót hőböröghessenek rajta. Minek? Mi értelme?


Én személy szerint azt látom, hogy megvannak az instagram "kis emberei" is és számomra örömet okoz, ha látom, hogy másoknak is ugyanaz a hobbija, kocsija, élete, mint nekem. Vagy csak jó látni az ismerősök "gondolatait", és hogyan látják a világot, milyen képeken át.


Ezt nyilván nem lehet elmagyarázni olyasvalakinek akinek "minden is" probléma és mások életével foglalkozik a sajátja helyett.

2021. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Covid idejèn ajànlottàk ezt az instagramot, milyen jó stb., menjek fel, töltsek fel fotókat.

Belenéztem ebbe a világba, de nekem annyira valószerűtlen, egy digitális térben élni a mindennapokat.

Ezért is kérdeztem, hogy másoknak mi a véleménye, csak nekem furcsa ez?

Valahogy nem jutna eszembe, hogy kirakjak erre az instára képeket, mondjuk mikor apuval szörföztünk a Bonday Beach-en Ausztraliàban vagy mikor merültünk egyet a Fekete-tengerben vagy èpp túrázunk az Alpokban a családdal. De anya hétvégi virágcsokrát vagy isteni főztjét sem tartom annyira érdekesnek, hogy megmutassam másnak, nekem ez annyira természetes. A mi családunk az adott pillanatot a lehető legvidámabban jó kedvűen élinmeg, nem érzem, hogy ha kirakom ide akkor még jobban kihasznàlom a pillanatot.

Mondjuk engem a szüleim sosem neveltek a dicsekvésre, sőt, mindig inkább titkoltuk a vagyonunkat.

Köszönöm a válaszokat, azok is érdekesek voltak számomra.

Én pedig maradok a valóságban, ha vitorlàzunk èpp Korcula-szigetèn, maradnak a kèpek a jó kis Nikon gépemen. :))

Ha nincs a Covid, nem ismerem meg ezt a szàmomra furcsa instavilágot.

Egy tapasztalattal több az èletben. Nekem ennyi volt.

2021. ápr. 26. 14:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Napi mese megvolt, köszönjük. :D
2021. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó: 🤦🏽‍♀️
2021. ápr. 26. 15:45
 10/10 anonim ***** válasza:
#1-gyel kell hogy egyetértsek, nálam ugyanezt váltja ki.
2021. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!