Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rimóczi Zsófi nevű influencerr...

Rimóczi Zsófi nevű influencerről mi a véleményed?

Figyelt kérdés

2019. márc. 23. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
ha benne van a nevében, hogy influencer már sok jót nem jelent
2019. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Az egy dolog, hogyan élnek, nem érdekel/zavar. Mióta megszületett a gyereke (akit a legidiótábban becéz a világon, szegény előre sajnálom majd ha csúfolni fogják) átment egy nagyon irritáló, okoskodó ősanyába de abból is a rosszabb fajtába. Tolja a marhaságait ellentmondást nemtűrően az ember arcába sokszor úgy, hogy nincs is képben a dolgok hátterével; ez jön le többnyire a kirohanásaiból meg a félinformációkból amiket úgy böfög oda sokszor vulgáris stílusban a sztorijaiba. A megrögződéseiről csak pozitív hangnemben beszél, soha semmilyen negatívumot nem említ velük kapcsolatban pedig nem ártana. Azt, hogy képes volt szabad akaratából tokáig repedt nyílt gáttal flangálni egy hétig szülés után azt nem is tudom minek nevezzem, ez már túlmutat az igénytelenségen. De ja, a kórház ahol összevarrják az ember nyílt, vérző, gennyedző sebeit azonnal az maga a kénköves pokol ahol még egy animefigura is szomorúan születik.

Hagyjuk is szerintem, nem véletlenül nem nő a követőtábora mióta anya lett (én magam kikövettem)...

2019. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

A kedvencem a mosható betét reklám. Most azt nem fejtem ki, hogy magáról erről a betétről mi a véleményem, mindenki azt használ ezeken a napokon amit a legjobbnak érez, szíve joga. De.

1: nekem miután megszületett a gyerekem 7 hónapig szoptatás mellett nem volt menstruációm és a legtöbb nőnek aki intenzíven szoptat nincs kb fél évig vagy még tovább. Persze lehet, hogy neki máris megjött így cirka 3 hónap után de ez nem valószínű. Tehát: úgy istenít és reklámoz valamit, hogy még sosem próbálta miközben a regényleírás ezt sugallja. Hiteltelen.

2: az, hogy neki ez nagyon jó megoldás mert “lájti” a menstruációja. Ha. Ha. Már megint a tájékozatlansága: szülés, után a menstruáció sokkal erősebb lesz nem véletlenül ajánlják a super plus tamponokat már szült nőknek. De hát persze, honnan is tudná mivel neki valószínűleg még meg se jött szülés óta...

3: nyilatkozik a kehelyről méghozzá a következőt: vákuummal zár de egy mondattal később: a ki nem öntött vér ott pang egész nap. 🤦‍♀️ Vákuum: levegő nem megy be tehát a vér nem pang mert levegő híján nem kezd el bomlani. Köszönjük Zsófi, megint okos és tájékozott vagy aki úgy húz le valamit, hogy fingja nincsen de legalábbis egy racionális következtetést képtelen levonni...

4: megint csak a betét jó tulajdonságait írja le, mint a pamut simogatja az alfeled a biopamut és szép a mintája, tehát csupa létfontosságú extra. Azt nem említi, hogy igen, semmi nem köti meg a vért amúgy még a zselé sem ami a rendes betétben van ezáltal kb olyan szagod lesz tőle mint egy dögtelepnek miután a vér elkezd bomlani, illetve igencsak higiénikus egésznap egy szatyorban hurcolni a berohadt véres betétet miután kicserélted publikus helyen de a kelyhet nyilvánosan cserélni nehézkes.

Ez szerintem abszolút összefoglalja mi a bajom vele + a tahó sztorijai. Nem tudom mi történt ezzel a lánnyal, régebben olyan aranyos volt. :(

2019. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Én bírom, szerintem semmi naénmegmondomatutit stílusa nincs, csak van egy véleménye ami mellől nem tágít. Szimpatizálok a legtöbb nézetével, bár tény hogy mióta megszületett a lánya csak anya-posztok vannak, engem ez kicsit zavar de hát az ő dolga mit oszt meg.
2019. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

Nekem nincs vele bajom, pl. a Kardashian-lányok sokkal kevésbé szimpatikusak... A mosható betét sem hülyeség, bár tényleg vannak hátrányai.

Kicsit off: #2 írta, hogy szülés után a menstruáció erősebb lesz. Mennyi idő után áll vissza a szülés előtti állapotra?

2019. ápr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
illetve #3, bocsánat
2019. ápr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem lett erősebb a menzesz szülés után,előtte is kevés volt,utana is. Az mwg miert olyan elképzelhetetlen,hogy a szülés,terhesség előtt is már modható betétet használt? Ergó nem hiteltelen.
2019. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
84%

Egy barátnőm mutatta Zsófi profilját, hogy mennyire inspiráló. Én is bekövettem. Nem vagyok vega, vegán, nem is akarok az lenni, de törekszem az egészséges életvitelre. Aztán egy idő után elmúlt a szememben a varázsa ennek a csajnak... lényegében ugyan az, mint az összes influencer, csak ő vega kiadásban.

1. Oké, hogy nem mos hajat, a szagát nem érzni a képen keresztül, de legalább a haja végét levághatná, mert olyan száraz, hogy csoda, hogy le nem törik...

2. Gusztustalan húzásnak tartom, hogy régebbem minden receptet kipakolt a blogjára/youtube profiljára, aztán huss, lerejtett/kitörölt mindent, és most ízléses képekkel receptkönyvet ad ki. Na nemár... eddig ingyen feltolta őket a netre, most meg fizess érte. Az lett volna a korrekt, ha a régi receptjei elérhetőek maradnak, az újakat meg már könyvben adja ki. Ez így elég unszimpi.

3. Oké, hogy az ember nem borotválkozik, ő dolga... de tényleg nem lehet legalább a hónaljszőrből visszavágni ollóval? Nem hiszem el, hogy nem kényelmetlen egy 15 centis szőrcsomó a hónaljadon. Azért ez nevetséges. Plusz a menstruáció... persze, hogy nem görcsöl meg vérzik annyit, mint rég, az a csoda hogy egyeltalán menstruál még ilyen alultápláltan. Gondolom nem véletlenül vetélt el anno. Terhesen meg bemenni valahová az isten háta mögé ahol még rendes kórhá sincs... no komment. Jó, hogy túlélte a vetélést.

4. Marha veszélyes dolog ez az otthonszülés-népszerűsítés dolog. Neki kb szerencséje volt, hogy komplikáció nélkül végig tudta csinálni a szülést ő és a baba is, de mi van, ha baki csúszik be? Belenyomorodnak, vagy belehalnak mindketten?

5. Imádom az olyan embereket, akiket annyira nem is érdekel a politika, mert hát "őt nem érinti" (:'D), de azért kicsapja 60ezer ember elé a véleményét, ami így a hírek elkerülése és a tájékozatlanság miatt egy jó nagy baromság. Meg is tehetné, hogy nem válaszolja meg az ilyen kérdéseket, de nem, csak hangoztatja a buta véleményét.

6. Jó dolog a zero-waste meg a természetközeliség, na de hogy nincs ivóvíz és csatorna bevezetve a telekre... nem tudom. Utána meg a saját kaka-komposztjukkal trágyázzák a zöldséget, amit megesznek. Ami ugye lemegy a földbe, megfertőzhetve a kútjukat, amiből az ivóvizet szerzik...

7. Borotválkozni, hajat mosni, csatornát bevezetni, kórházban szülni nem kell, meg mosni is csak kézzel, de azért a piacra autóval járnak halálfszáról, meg telefon, laptop, fényképezőgép ott lóg rajtuk...

Összességében szerintem két jó dolgukban mit csinálni nem tudó fiatalról van szó, akik a szüleik pénzügyi támogatása meg a kényelmes munka (fotózgatás) és az influenceres bevételekből tudják finanszírozni ezt az életmódot amire valaki rávakította őket, ez az egész természetközeliség meg jól beszippantja őket ami még izgi és érdekes. Most még bírják ezt, meg a saját kis burkukban nem gátolja őket senki, de majd a többedik gyerek felnövekedésénél szerintem lesznek változások még... Ha kevésbé lennének elrugaszkodva a földről, jobban lehetne követni a jó példát, amit a természetközeliséggel állítanak, de így csak elfordul tőlük hosszútávon a normális ember, a befolyásolható meg remélhetőleg nem követi...

2020. jan. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Én addig bírtam, (mert marha elfogadó vagyok és nyitott mindenféle emberre - és igen tetszett, amit képvisel, annak ellenére, hogy én nem ilyen vagyok) amíg politikailag nem tolta a hülyeségét. Na az kemény volt. Ott nyílt fel a szemem, hogy mennyire kis "egyszerű" a gondolkodása.
2020. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Én igazán soha sem követem, a glamouros ytb interjúja után kerestem rá, és néha az instáját nézegettem. Volt amikor egészen inspirálónak találtam, de aztán, hogy babájuk lett és telepakolta a profilját szoptatós képekkel akkor én végleg abba hagytam a követését. Sok mindent olyan szép spirituális köntösbe bujtat, majd ha valaki ellent mond neki akkor útszéli stílusban lehordja. A férje ugyan ez.. A #2. és a #8. hozzászóló tökéletesen leírt mindent!
2020. febr. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!