Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nők! Titeket zavarna, ha a...

Nők! Titeket zavarna, ha a párotok más lánynak küldözgetne képeket?

Figyelt kérdés
A farkáról, elmesélné a szexuális életeteket, kalandokat, stb. Találkozni biztos, hogy nem fognak, mivel több száz kilométer választja el az illetőtől. Titeket ez zavarna?
2021. máj. 1. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyilván

Pedig még nem volt párom

2021. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem zavar, még örülnék is neki. 🙄😒 (Irónia)


Szerinted? Dobnám ki, mint macskát szarni.

2021. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem természetes dolog. Biztos nem régóta vagytok még együtt, de akkor is nagyon fura.
2021. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb majd egy pár kilométerre lévő lányt talál meg. Akkor nem lesz akadály a távolság.
2021. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Oo dehogy zavarna, még a gyertyát is tartanám nekik.

Milyen kérdés ez?

2021. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Te most a pasi vagy, és reménykedsz, hogy ilyen hül*e a csajod, vagy te vagy a csaj, és tényleg ilyen k*rva hü*e vagy?

Ez a nők 99%-át zavarná, és majdnem ennyi százalékuk szakítana is érte egyből. Gusztustalan. Az a nő, aki ezt meg hagyja, meg is érdemli. Nulla IQ.

2021. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen a több száz kilométer az áthidalhatatlan, leküzdhetetlen távolság, tutira semmi esély rá hogy valaha is találkozzanak. Küldözgesse nyugodtan a farkát mindenkinek, hadd egye az íz a többi sunát hogy nekem milyen nagy jut akár minden nap. A szexuális életünket bárki megirígyelhetné, irígykedjenek is, a sok kis ribi. Ezt szeretnéd hallani kérdező?
2021. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Uramisten😆
2021. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Kérlek Uram, segíts...😭
2021. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Én az vagyok, akinek a képet akarja mindenáron elküldeni a csávó a farkáról :D és a sztorikat meséli, csak amikor kérdeztem, hogy mit szól hozzá a barátnője, azt mondta, hogy ilyenek nem zavarják(bár szerintem nem tudja), illetve sokszor hármasoznak is, ha ez igaz, akkor viszont úgy gondolom, hogy a kép sem zavarná a csajt.

Köszönöm az értelmes válaszokat!

2021. máj. 1. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!