Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jó ideje egye barátom vagy...

Jó ideje egye barátom vagy ismerősöm sem keresi a társaságomat, ez azt jelenti, hogy megszakadt a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én egy ideig kerestem őket, próbáltam beszélgetni velük, tartani a kapcsolatot, fenntartani a társaságiéletet telefonon vagy facebookon egyaránt, egy ideig válaszolgattak beszélegttek, személyes találkozásra viszont sosem volt idejük, mikor közös program ajánlattal és szabadidő közös eltöltésének ötletét hozatam elő.

Mikor sokadjára sem tudtam senkivel sem összehozni személyes szabadidős közös időtöltést, úgy döntöttem, hogy nem hívogatom őket többé.

Másnál is volt ilyen, hogy befulladtak a barátságai és eltűntek a társas kapcsolatai és eltűnt az ezelőtti intenzív társasági élete?



2021. máj. 3. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Fél éve vagyok itthon, távol az egyetemi ismerőseimtől. Találkozni nem tudunk. Kezdenek befulladni nekem is, egyre ritkábban beszélünk.
2021. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!