Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok akik azt hiszik, hogy a...

Azok akik azt hiszik, hogy a magányos emberek sosem próbáltak meg kitörni természetes állapotukból miből gondolják azt, hogy nem próbáltunk meg társaságot keresni?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, nincsenek barátaim, nem volt sohasem barátnőm.


15 éves korom óta próbálok barátokat szerezni, középiskolát is váltottam többször is. De egyik középiskolából ment át a hírem és így az új helyeken se fogadtak el. Próbáltam barátnőt is találni, de lenéznek mindenhol. Interneten is próbálkoztam, de senkinek sem vagyok szimpatikus. Voltak olyan emberek is akik eljátszották, hogy a barátaim, de végül lekoptattak.


2 éves OKJ képzésre is jártam és ott is lenéztek. Próbáltam barátkozni több emberrel is, de mindenhonnan csak negatívat kaptam vissza.


Most itt vagyok 20 évesen a nyár közepében, nincsenek barátaim, nincs kivel beszélgetni, eljárni erre-arra, próbálok munkát találni, de solgozni sem vesznek fel egyetlen egy értelmes helyre sem.


De közben meg jön folyamatosan az, hogy bátortalan és depressziós vagyok, holott én rengeteg helyen próbálkoztam, de egyszerűen vannak típusok akivel a kutya sem akar foglalkozni.



2015. júl. 14. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én pl online játékokban nagyon sok embert megismertem, pl legjobb barátom is onnan ismerem akivel havonta párszor találkozok, de szinte minden este skypeon beszélünk és játszunk/dolgozunk...


neten eltudsz bújni az "álnév" mögé, szóval ha rossz híred van arról itt nem fognak tudni, ha nem terjeszted, hogy ki vagy és mit tettél...


A kérdésre meg nem igazán tudok jó választ adni mert költői :)


22F

2015. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

"de solgozni sem vesznek fel egyetlen egy értelmes helyre sem. "


Szóval simán mehetnél dolgozni de te nem akarsz.. mert nincs kedved alulról kezdeni és várod a sült galambot sajnáltatva magad..

Ha meg ilyen végtelenül pesszimista vagy ne csodálkozz hogy nem akar a környezetedben lenni senki.

2015. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vizsgáld meg azt, hogy milyen problémái vannak az embereknek veled. A viselkedésed, a kinézeted? Így nem tudom miben lehetne változtatni rajtad, hogy segítsünk. Valami csak nem stimmelhet, ha mindenki eltol magától.
2015. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értelmes hely alatt értem azt, hogy hétfőtől péntekig teljes munkaidőben és nem heti 1-2 nap amelynél az utazás több időt tesz ki és pénzt is amennyit keresnék...
2015. júl. 14. 13:05
 5/11 Bob the builder ***** válasza:

regisztráljegy secondlife accuntot ha ott sem tudsz pár barátot össze szedni akkor kitalálunk mást

(barát alattaz alkami ismerősre gondook)

2015. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én pont emiatt wowoztam két hónapig, a nevem és a karakterem is lány, senki soha hozzám sem szólt...


Online játékokban hogy megy az ilyesmi? Ez nekem is nagyon hasznos lenne.

2015. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kihagytam, hogy valóban lány vagyok, tehát nem azért csináltam, hogy na, majd erre harapnak az emberek.
2015. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha wowon bekerülsz egy klánba és felmész TS-re és meghallják, hogy lány vagy elég sok előnyhöz juthatsz :D pl én is wowoztam és egy csaj ingyen kapott cuccokat pedig elég béna volt és még hülye is :D

Am sok fiú lány karit és lány nevet használnak...szóval ebből nem egyértelmű, hogy lány vagy e...


A lényeg, hogy kezdj el csoportban játszani...vagy csak ismerkedni emberekkel ott...pl ahol haverommal játszottunk ott elég sokan ismertek minket, mert erősek voltunk 2v2-n...nekem olyan karim volt, hogy 1v1-be nem ölt meg senki, de ezt bárki elérheti...

De nem muszáj wowozni, vannak más játékok más lehetőségek :)

2015. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem olvassák el soha az apróbetűs részt, hanem egyből mennek a válaszológombra, hogy jól megmondják a frankót a "szűznyomilúzer" illetőnek. Nem is akarnak segíteni,csak trollkodnak egy jóízűt, persze szigorúan az egészségük megóvása érdekében.
2015. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az önbizalmaddal lehet baj, Ahogy viszonyulsz magadhoz, úgy viszonyulnak hozzád mások is.
2015. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!