Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Visszamentünk az iskolába, és...

Visszamentünk az iskolába, és ismét előjött a sok rossz érzés. Mit tegyek? (16f)

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy nincs igazi barátom. Nem volt, és nem is lesz. Nagyon rosszul esik igen.

Osztályban én töltöm be az osztály bohóca szerepét, hogy nevessenek legalább rajtam, mert akkor figyelnek rám. Nekem ebből elegem lett. Simán hülyét csináltam magamból. Rengeteg mindent kockáztattam, hogy foglakozanak velem...

Osztályban van 3 ember akivel jóba vagyok, de ők is csak rajtam nevetnek.

Tesitanar ismét csapatkapitányokkal választotta az embereket, és én voltam az utolsó akit választottak. Legszívesebben sírtam volna, mert ez mindig előfordul.

Olyan mintha nem is léteznék. Sokszor mikor tükörbe nézek jobban prerarálom azt hogy ne születtem volna meg.



2021. máj. 11. 15:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy vártam valamennyire a nyitást, de fáj. Utóbbi egy évben nagyon rosszindulatú lettem, mert előtte pozitívan álltam mindenhez de csalódtam.
2021. máj. 11. 15:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is hasonló a helyzet, bár én nem csináltam magamból bohócot, inkább azt mondtam magamnak, hogy nekem nincs szükségem kapcsolatokra, barátokra, megvagyok egyedül. Most is ez van, az iskolába csak tanulni járok, szünetekben a többiektől távol, egyedül ülök. Ha nincsen ott egy értelmes ember sem, akivel tudnál beszélgetni, akkor szerintem a hülyéket ne szórakoztassad, inkább keress máshol barátokat.
2021. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

'..és én voltam az utolsó akit választottak. Legszívesebben sírtam volna, mert ez mindig előfordul'


😭Mintha csak én lennék a történetben..

2021. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam a suliban, de túléltem. Engem néha meg is vertek. Le kell tojni, mostmár kibírod. Jó messzire menj egyetemre, hogy ne kelljen többet találkoznod azokkal az emberekkel.
2021. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt középsuliban. Én voltam a különc..sajnos én meg kifogtam a bíró apukák és ügyvéd anyukák fiait, lányait. És mivel én nem jártam ilyen olyan márkás cuccokban kiközösítettek. Én lány vagyok és az osztályba 11 fiú és 4 lány volt velem együtt. A lányok közül mind az a kényes cicababa volt persze a fiúk kedvencei engem kivéve. Engem pl szurkáltak tűvel, leköptek ráadásul megrágott kajával, szemetet tettek a kapucnimba ilyenek. 2 hetente arcüreg gyulladásom volt jöttek a tünetek. Pl tánc órán senki nem akart velem lenni ha igen akkor is azért, hogy a többiek jót szórakozzanak, hogy ő a bátor legény aki táncolni mer egy nem az egész sulinak bejövő lánnyal. Az orvos javasolta, hogy menjek át másik suliba, mert idegösszeomlást fogok kapni a végén.. így is lett át mentem estibe ott csak felnőttekkel voltam és el tudtam velük beszélgetni.
2021. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!