Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pár kérdés a facebookoddal...

Pár kérdés a facebookoddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy?..hány ismerősöd van?...ebből kikkel írogatsz,és milyen időközönként?...milyen gyakran vagy fent,és milyen gyakran szoktál posztolni képet?..hány like-ot szoktál kapni?...többet vagy kevesebbet mint az ismerőseid?..milyen csoportokban vagy fent amit nézegetni szoktál?..tiltottál már le valakiket,és miért? ...instagramod is van? Ha igen melyiken vagy sűrűbben,és mi a különbség?
2021. máj. 16. 07:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs lehet a társasági életbe kellett volna raknom
2021. máj. 16. 07:21
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

18

350 körül

Főként a barátaimmal az osztályomból, van, hogy naponta, van, hogy hetekig semmi

Elég gyakran fent vagyok, de posztolni sosem posztolok

Nem tudom, 25-öt? Kevesebbet, mint mások

Leginkább shitpost-csoportokban vagyok benne, főként a mémek miatt

Tiltottam, mert folyamatosan írogattak és kellemetlenné vált, vagy volt, akit csak úgy, arra nem emlékszem pontosan

Van Instám is, de nem használom, szóval a többi kérdésre szerintem nem válaszolok

2021. máj. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

20 éves vagyok,400-500 körül van ismerősöm facen. 1-2 igaz barátom van akire rendszeresen írok,meg még néhány osztálytársal beszélek,plusz anyával is messengeren beszélek.

Még görgetni szoktam,de már közel nem annyira,új képet már egy éve nem raktam fel a szalagavatón készült van meg,olyan 30 like-ot szoktam csak kapni,de nem is érdekel engem,ismerősökhöz képest sokkal-sokkal kevesebb,nekik ilyen 200.

Tiltottam le olyat akit eddig nem érdekeltem,de hirtelen a semmiből 5 év után pénzt kér kölcsön.

Van instagrammom,jobban szeretem,ott kicsit több képet rakok fel,de görgetni ott se szoktam. Mi a különbség,talán az,hogy instára jobban mernek képeket kirakni,a nagy habi hú de menő influencerek is ott vannak akiket követnek ide-oda,vagy esetleg ők is azok szeretnének lenni. Én pl. facet csak hírok miatt görgetem leginkább,meg ha nagyon unatkozok.

2021. máj. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

22

440

1-2 emberrel beszélek és a családommal napi szinten

messengeren gyakran fent vagyok de képeket nem posztolok facebookra

profilkép 100 like

1-2 csoportban vagyok benne amit néha megnézek, de többnyire csak hülyeség az egész.

sok embert tiltottam mert posztolják a hülyeségeiket, de fontos személyt csak egyet és már fel is oldottam mert nem éreztem helyesnek.

Instagramom volt de letöröltem mert sok időt elvett a nézegetése és végülis kinek rakok fel képeket? Nem érdekelnek azok akik ott vannak.

2021. máj. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

32 vagyok, 200 alatt van az ismerőseim száma, nem szoktam senkit bejelölni.

Barátaimmal külön és csoportban is, családommal, munkatársaknak beszélek rajta. Minden nap használom. A telefonomon van, így mindig be van jelentkezve. KB havonta rakok ki valamit, de képet ritkábban. KB az ismerőseim negyede szokta lajkolni, de nem tudom, hogy ez jó e.

Vicces mémes csoportokban, adok-veszek csoportokban, kutyás, lakóhelyem környéke, városi csoportokban, egyetemiben benne maradtam, bár már nem járok oda.

Több ember úgy ismerősöm, hogy nem láthatja a posztjaimat, de úgy teljesen letiltva nincs senki, hogy ne irhasson. Illetve egy csomóan vannak, akiket nem jelöltem vissza.


Van instagram oldalam, de az nem is az enyém, hanem a kutyámé, mert rá vagyok kattanva a fényképezgetésére, és ezt nem akartam Facebookon csinálni. Az instán nem beszélgetek, csak kutyás képeket posztolok, és ezen kívül azt se tudom hogy kell használni. Sose találok meg semmit, amit keresek :D nem is tudom mire lehet használni. De korábban naponta, mostanában csak hetente rakok ki képet a kutyámról, amit más kutyák szoktak szivecskézni :D

2021. máj. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok. Meg kellett nézzem, de 370 ismerősöm van. Van körülbelül 10 ember, akivel napi vagy heti rendszerességgel beszélek, van akivel alkalomadtán és van, akivel soha. Az utóbbi a legnagyobb csoport. Gyakran nézek fel, főleg ha értesítést kapok vagy ha látom, hogy valaki írt, de néha csak úgy beleolvasok a csoportokba, amikben benne vagyok, információ szerzési célzattal. A saját profilomra nagyon ritkán szoktam posztolni, évente párszor, egyes csoportokba kicsit sűrűbben, akár havonta is. Likeok száma sok mindentől függ, de nem ez a fő motivációm ha posztolok. Függ attól, hogy mit rakok ki és hová. De általában 20-100 közt van valami. Ismerőseim likejait nem szoktam árgus szemekkel figyelni. Hobbimhoz és a munkámhoz kapcsolódó, az egészségügyi problémáimhoz kapcsolódó csoportokban vagyok benne, meg pár mémesben és állatosban. Egy embert tiltottam le, magánéleti konfliktusunk volt és nem akartam látni róla semmit, mert csak feltépte a sebeket. Instagramom is van. Hasonló mértékben látogatom a két platformot, a különbség talán annyi, hogy instagramra kicsit sűrűbben posztolok és oda egyáltalán nem rakok ki magánéleti dolgokat. Mondjuk facebookra sem sűrűn, maximum ha profilképet változtatok.
2021. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

40éves vagyok.

12 ismerősöm van (inkább a Vibert használom).

Egy emberrel szoktam chatelni,vele is inkább a vírus miatt,korábban találkozni szoktunk.

Kb.háromhavonta posztolok valamit (idén már csak egy profil,és borítóképem van).

Már nem érdekelnek a likok,nincs nagyon mit kirakni,eddig az emberek nagy része otthon ült,nyitás után nem tudom,mi lesz.

Egy lakberendezési csoportban vagyok bent.

Instám nincs.

2021. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok. 350 körül van az ismerőseim száma. Eggyel sem beszélek. Közös érdeklődési kör gyanánt jelöltem be őket anno, de nem tudtam velük beszélgetni. Heti szinten rakok fel képet a profilomra, de csak a kutyámról. Az oldalamra is kb heti szinten posztolok, viszont megesik, hogy háromszor is. Profilomnál 10-15 lájk van, oldalamnál 200 átlagosan. Napi fél órát Facebookozok. Inkább csak felnézegetek. Letiltottjaim száma 200 felett vannak. Engem is sokan tiltottak le, legalább 100-an.
2021. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!