Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert nem igénylem baratok...

Miert nem igénylem baratok megletet, es emberekkel valo találkozást, beszélgetést?

Figyelt kérdés
Masok, meg vannak halva, ha nem irkalhatnak messengeren ismeroseinek, csak, hogy beszélgessenek, meg irjanak nekik.. Nekem meg telefont sincs kedvem felvenni neha, pedig csak anyammal, ferjemmel szuk csaladdal tartom a kapcsolatot. Utalok vendegsegbe menni, masokhoz igazodni, mas emberek temairol beszélni. Vannak meg ilyen emberek? Velem van a gond? Utalok hetkoznapi szokasos dolgokrol beszélni. Szeretek egyedul lenni itthon a gyermekemmel es csinalni a dolgom, munkaban sem szerettem tarsalogni, csak dolgozni, inkabb neman. Altalaban csak azert beszelgettem, mert ez volt elvarhato, nem akartam bunkó lenni, pedig sose erdekelt mas dolga. En a ferjemmel, anyukammal, sogornommel beszelek meg mindent, ők a barataim is egyben.

2021. máj. 19. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Introvertált vagy, és nincs ezzel semmi baj.


Az ember alapból szociális lény, de ez nem jelenti azt, hogy mindig mindenkivel kapcsolatban kell lenni.


Valaki inkább egyedül szeret lenni, és csak minimális kapcsolatot tart fent (közeli barátok, családtagok)


Én is ilyen vagyok :)

2021. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pacsi Kérdező: totál ilyen vagyok én is:). A héten volt egy beszélgetésem egy kolléganőmmel, mert furcsállják sokan, hogy az általad leírt vagyok (én is). Nem vagyok híve a "small talk"-os beszélgetéseknek, kerülöm ezeket, nem kezdeményezek, van 1-2 olyan személy, akivel okésabb az ismeretségem, de ennyi: nem szeretem az ilyeneket én sem.

Talán az élet nevelt engem is erre. Azonban a fent említett beszélgetés óta elgondolkodom azon is, hogy mit hagyok ki, mivel jár ez a bezárkózás...

2021. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy férfi esetében okés de egy nő ha introveltrált az egyenlő a halállal
2021. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as, miért?
2021. máj. 20. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
#3, miért?
2021. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!