Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha logikailag...

Mit csináljak ha logikailag nincs semmi értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,és lány, az általános sulis éveim borzalmas volt,allandoan piszkaltak minden onbizalmamat elvettek,ez miatt a parkapcsolatokban sem vagyok jeles,nem volt meg baratom nem is tudok nyitni felejuk,mert nem vagyok szep,tudom onbizalom kerdese az egesz de tenyleg nem tudok semmit sem szeretni magamban es tudom hogy mas se,altalanos utan elmentem egy kozepiskolaba nem jo szakmat valasztottam,nagyon nehezen ment az egesz,megbuktam ujra jartam a 9.ik et,amikor atjutottam 10.be akkor megint megbuktam es ujra jartam megint az osztályt,most megint bukasra állok,és semmi életerőm nincs ahhoz hogy folytassam ezt az egészet,nem tudom mit csináljak rengeteget tanulok de nem sikerűl akkor sem,ez miatt semmi erdemlegesre nem szamitok,nem tudom mit csinaljak,kerlek adjatok valami tanacsot..

2021. máj. 20. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Azt amit a többi ember.
2021. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Pszichoterápia.
2021. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia,milyen szakmát tanulsz,hogy ennyire nehéz? Tanácsom,hogy ne foglalkozz azokkal akik szekálnak,legyél határozott. Ezek az emberek nem is érdemelnek meg barátságot,mai világba sajnos rengeteg ilyen ember van aki csak beleköt a másikba,mert ő mennyire menő lesz ettől. Párkapcsolat terén nem vagy lemaradva még fiatal vagy,majd hozza az élet,csak nyitni kell mások felé,úgyis meglátod valószínüleg egy fiún ha tetszel neki. Találd meg magad,légy önmagad. Tudom ez most nehéz covid idelyén,de találj valami hobbit magadnak vagy jàrj el futni/sétálni.
2021. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Kezdjel el játszani videojátékokkal
2021. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szakacsnak tanulok,tudom hogy nem a legnehezebb szakma de gyulolom az egeszet,nem az en vilagom igy 18 eves fejjel rajottem hogy a muveszet fele hajlok,csak mar hulyeseg lenne valtani elorol elkezdeni mindent,barataim vannak csak nem olyan kozeliek,hogy negtudjak veluk osztani ilyeneket,felek hogy letudnanak annyival hogy na akkor tanulj jobban es fogyj le,szuleimmel ugyanigy vagyok,Bar apumat evente csak egyszer latom..nem tudom hogyan tudnek ezen javitani,jelenleg az iskolá al bajlodok es félek hogy ha megint megbukok minden remenyem elszal
2021. máj. 20. 13:04
 6/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Sohasem hülyeség váltani! De bármibe fogsz is bele, legyél kicsit igényesebb. Az írásod pl. csapnivaló. Soha ne adj ki a kezedből ilyen fércmunkát.
2021. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
18 évesem bőven nem késő válltani.
2021. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%
Innen vársz segítséget, nem ismerlek, de a soraidból ítélve van egy pár komleszusod. Valószínű azért mentél szakácsnak, mert nem voltál jó tanuló. Most is ez domborodik ki. A fiam is ezt választotta. De ő váltott, kétszer megbukott utána disszidált és ma dúsgazdag üzletember Svájcban. Ne add fel, vagy tanulsz és megebereled magad, vagy mást kell elkezdeni. Érettségi az fontos, hogy meglegyen. Légy csini, fogyjál bizony le, mert nagyobb az esélyed a fiúknál is. Persze vékony szakács nincs, csak beteg. Végezd el a Darnel tréninget.
2021. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rájöttél hogy utálod ezt a szakmát akkor fölöslegesen csinálod iratkozz át masik szakra gyorsan
2021. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Há lany vagy lehet veled akarmit csinalni, meg hogy nincs ertelme az eletednek..
2021. máj. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!