Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha logikailag...

Mit csináljak ha logikailag nincs semmi értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,és lány, az általános sulis éveim borzalmas volt,allandoan piszkaltak minden onbizalmamat elvettek,ez miatt a parkapcsolatokban sem vagyok jeles,nem volt meg baratom nem is tudok nyitni felejuk,mert nem vagyok szep,tudom onbizalom kerdese az egesz de tenyleg nem tudok semmit sem szeretni magamban es tudom hogy mas se,altalanos utan elmentem egy kozepiskolaba nem jo szakmat valasztottam,nagyon nehezen ment az egesz,megbuktam ujra jartam a 9.ik et,amikor atjutottam 10.be akkor megint megbuktam es ujra jartam megint az osztályt,most megint bukasra állok,és semmi életerőm nincs ahhoz hogy folytassam ezt az egészet,nem tudom mit csináljak rengeteget tanulok de nem sikerűl akkor sem,ez miatt semmi erdemlegesre nem szamitok,nem tudom mit csinaljak,kerlek adjatok valami tanacsot..

2021. máj. 20. 12:22
1 2
 11/12 hgwell ***** válasza:
Mély levegö, szauna. Gözöld ki magad deszkára! Jo szakma a szakacs szakma, ök mindig elfordulnak, mikor nézik őket, ahogyan te is.Mindig elfordulsz a teendöidtől.Kudarc élet azért 18 évesen nem köszönt be.Lehetőséged most határtalan.A lámpás a kezedben hát gyújtsd meg a végét, hagy főjjón a Dzsin is benne,aztan majd kijön, hogy teljesítse a kívánságaid. Szerintem jó szakács vagy.Tanuld ki! Aztán kórház szakácsnö majd külföld kórház főszakácsnő és megtalálod azt a beteg pasit is, aki életed szerelme lesz. Fözni mindig tudni kell valamit a gyengeelmélyű beteg férfiaknak. Biztosan találsz olyat, aki a krumplit vágja hozzád, te meg a fazekat húzod a fejére. Ha nem ilyen vagy, akkor csak a gőzölgés marad jelenleg és választani kell másik utat, ami te korodban a könyvek ha később élni is akarsz és nem akarod, hogy kialudjon a lámpásod.
2022. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

gyengeelmélyű

Bagoly mondja verébnek...

2022. márc. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!