Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Eggyütt vagyunk, de mégsem?

Eggyütt vagyunk, de mégsem?

Figyelt kérdés
Mindig egy hettel elotte betervezi a baratnoivel hogy kinel alszik es hova megy, de rám csak akkor hagy időt ha marad egy lyukas napja a hetében és elengedik (hozzateszem, az edesanyja nagyon szigoru es nem is tudja hogy egyutt vagyunk, meg hogy lefekudtunk amikor egyszer atengedte az anyja tudvan hogy itt buli lesz de kozbe csak ittaludt) a heten 2 vagy 3 napot beszeltunk meg hogy talalkozunk (azt is en kerdeztem tole) es mindig miutan megkerdeztem hogy akkor mi lesz mondta hogy nem lesz semmi mert hogy nem engedik meg, meg az anyja azt mondta, hogy tanulos napot tartson ma. (nem hazudik, megadtuk egymasnak a helyzetunket lokatoron) Az anyja már azert is lebassza ha kajalni akar elmenni suli utan velem, es latja hogy hol a lanya es azt nezegeti mint valami kincskeresot hogy merre van a lánya. Nem tudom hogy szakitanom kellen e? 2 eve varok ra, vegre megkaptam, de ugyerzem hogy en sokkal jobban kuzdok a kapcsolatert, es ha igazan fontos lennek neki, akkor minden lehetoseget elkapna es megprobalna velem talalkozni.
2021. máj. 24. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Jól látod.

Nem kell ide sok magyarázat.

Annyira fiatalok vagytok még és friss a kapcsolat,hogy ha ez most nem olyan,mint amit igazán vársz egy szerelemtől,akkor ez nem lesz az sosem.

Nem fog hetek, hónapok múlva a semmitől megváltozni.

Így elvegetáltok, aztán jön egy olyan, akitől majd többet kapsz érzelmileg.Akkor fogsz rájönni,hogy ez nem is volt szerelem.

2021. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen de ő mégis azt mondja,hogy egesz nap ezen kattog, hogy hogyan kerdezze meg az anyjat meg ilyenek. Ergo nem akar osszeveszni miattam az anyjaval, holott ha ebbol az egeszbol akar valamit akkor szerintem megerne osszevesznie, es igenis 16 evesen nehogy már az anyja szabja meg az eletet meg hogy lehet e baratja vagy sem. Ha fontos vagyok neki akkor lázadjon értem szerintem.
2021. máj. 24. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!