Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen élet ez?

Milyen élet ez?

Figyelt kérdés

Nekem sosem voltak barátaim, szinte állandóan itthon töltöm a szabadidőm. Régen a suliban bántottak, emiatt nagyon önbizalom hiányos lettem. Barátnőm sosem volt. Szóval egy nagy nulla volt az eddigi életem. Másoknak meg mozgalmas, boldog, barátokkal, szerelemmel teli életük van...

24F


2021. máj. 25. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Egy szóval? Szar. Keress egy pszichológust, mielőtt kifutsz az időből, mert ez magától nem fog helyre jönni.
2021. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%

Az semmiképp sem igaz, hogy mindennel egyedül vagy. Egyik ismerősömnek 29 éves koráig nem volt barátnője. Biztosan erősíti valamelyest ezeket az érzéseket a pandémia, ugyanis korlátozottan van még csupán lehetőség igazán elengednünk magunkat az emberek társaságában. Ajánlom neked az anotalkot, vagy bármilyen más platformot,ahol kommunikálni lehet. Hátha megismersz valakit, akivel a későbbiekben lesz igény személyes találkozásra is.

Ami a barátnő kérdést illeti, viszonylag én sem fordultam meg tág szociális körökben. Meg lehet kövezni érte, én tinderen ismertem meg a párom. Csodálatos párkapcsolat, már el sem tudom képzelni a mindennapokat nélküle :)

20l

2021. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy legetőségekkel teli élet.
2021. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj senkinek sem könnyű tövestül az élet. Mindenkinek vannak nehéz gátlásai, amikkel szembe kell néznie.

Az semmiképp sem jó hozzáállás, hogy állandóan otthon töltöd a szabadidődet, mert ha nem mozdulsz ki, pont az ront még jobban a helyzeten.


Kell, hogy szerezz magadnak barátokat, akár iskolatársakat, vagy valakiket, mert ha semmilyen társaságot sem keresel, csak otthon bezárkózva ülsz mindig, na azzal teszed ki magadat még jobban a veszélyhelyzeteknek pánikbetegség/depresszió/önbizalomhiány.

2021. máj. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!