Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok fiúkkal...

Miért nem tudok fiúkkal barátkozni?

Figyelt kérdés
Olyan fura, hogy egész életemben csak lány barátaim voltak. Nem mondanám hogy az a tipikus "mindenkivel iszonyat jóba vagyok" ember lennék, de viszonylag könnyen barátkozom. Mégis az ellenkező nemmel nem sikerül barátkozni, és nem értem miért. Veletek is volt ilyen? Ha igen, mit lehet tenni ez ellen?

2021. jún. 2. 21:44
 1/2 anonim válasza:
32%
Én is így vagyok ezzel lassan 42 éve de én leszbi vagyok.
2021. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk máshogy gondolkodnak. Máshogy kell őket kissé megközelíteni, amibe félig-meddig bele kell tanulni, rá kell érezni. Ez mindenkinek így van az ellenkező nemmel, csak valakiknek könnyebben megy és természetes, valakiknek nehezebben. Csak megfigyeled magad és a fiúkat, illetve olyan lányokat akiknek jól megy a fiúkkal az ismerkedés. Meg, fiúk közötti kapcsolatot is megfigyeled. Azokból tudsz tanulni.
2021. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!