Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék így barátkozni...

Hogy tudnék így barátkozni fiúkkal?

Figyelt kérdés

Nem csak a fiúkkal való barátkozás a célom. (Nemtől függetlenül szivesen barátkozom.) De amikor elkezdek beszélgetni egy viszonylag idegen sráccal akkor általában azt gondolják hogy kapcsolatot keresek.

Hogy viszonyuljak egy fiúhoz hogy egyáltalán ne erre gondoljon?



2020. júl. 31. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az elején sajnos valószínű, hogy kapcsolatra fog gondolni a srác, de szerintem meg tudod velük értetni, hogy csak barátkozni akarsz. Velem is sokszor előfordult, hogy küldtem ilyesfajta jeleket lányoknak, de amikor láttam, hogy nem vevők rá, akkor letettem róla én is: megértettem, hogy csak barátkozni akarnak. Volt lány, aki pl. megbeszélte velem, hogy mennyire elutasító a pasi, akire nyomul: ebből is egyértelmű volt, hogy velem nem szeretne semmit. A kedvencem az volt, aki az 500 nap nyár című filmmel adta tudtomra, hogy ebből nem lesz semmi. Találd fel magad! :)

19F

2020. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kemény dolog, és azt tudnám mondani, hogy leginkább sehogy. :D

Velem is sokszor megesett, hogy valakivel barátkozni akartam, de félreértette, meg fordítva is, én is értelmeztem már félre más embert, így vagyunk szerintem bekötve, de talán az a legtisztább, ha az elején leszögezed a céljaid, ami lehet kínos, de megvéd a későbbi kínosságoktól. :D

2020. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!