Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az a Jerusalema dance és...

Mi az a Jerusalema dance és mitől ilyen népszerű?

Figyelt kérdés
Annyit látok csak mindenhol hogy erre az izére ugrálnak az emberek a bolttól kezdve a polgármesteri hivatalig, wtf

2021. jún. 3. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha láttam mostanában ennél szánalmasabb xarságot mint ez,akkor hazudok.A hátamon feláll a szőr.
2021. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy négerek éneklik, hogy Jeruzsálem a hazájuk ez nagyon progresszív és követendő, aki máshogy látja náczi.
2021. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

[link]


Ennél szívmelengetőbb zenét amúgy sem hallasz sehol.

2021. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem népszerű.
2021. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de actually miért csinálja MINDENKI? Ki mellett demonstálnak? Mert a feketéktől a covidig mindent hallottam xd
2021. jún. 3. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Sosem láttam értelmét az ilyen majomkodásnak.
2021. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fuuu, amikor meglátom véletlenül valahol vagy meghallom a zenét és bevillan a kép, még én érzem magam kellemetlenül.. Nem tudom miért, de nagyon irritál.
2021. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

arról van szó, hogy a covidhiszti hozadéka. ezért ronda és nincs semmi értelme. (mint a covid-regényeknek, a covid-játékoknak, a covid-fszomtudjamilyen-agymosott-termékeknek)

alapból az volt, hogy valaki izraelben kitette ezt a totyogóstáncos-videót, kicsit képmutatni, hogy jajj de jó, világválságot csináltunk, ünnepeljünk! és utána mindenki más is rákezdett, mert ugyebár a hisztériában csak a turizmus, a vendéglátás, az oktatás, meg ezt maga után rántva csomó más ágazat ment tönkre, családok szakadtak szét és emberéleteket lehetetlenítettek el. tehát ezért nagyon boldogok és hálásak vagyunk, minden szép és jó, és ezt úgy fejezzük ki, hogy totyogósvideót töltünk fel mindenhova.

az idegesít benne amúgy, hogy egyértelműen mondvacsinált, kierőszakolt covidpropaganda az egész, a dalnak semmi hangzása, a szövege egyrészt elég faék egyszerűségű, másrészt köze nincs a köré épült tematikához, a tánc meg így, kiragadva a környezetéből (ez valami izraeli néptánc lenne amúgy) életidegen és kifejezetten gagyi. próbálnak valami olyat összehozni, mint annak idején a gangnam stíle vagy a happy, de azok jók voltak, tényleg arról szóltak, hogy az embereknek tetszik valami, és ők is meg akarják mutatni, mit tudnak belőle kihozni. ez a covidpropaganda meg még azt sem hagyja, vannak a megadott totyogások, azt kell csinálni, és kész.

de jól szimbolizálja az új világot, egységesített, gagyi, ronda, és különben magára igényes ember sose csinált volna ilyet.

2021. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!