Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Társaságban náthásan ti...

Társaságban náthásan ti elhúzódtok a többiektől, hogy direkt ne fertőzzetek?

Figyelt kérdés
Vagy szoktatok aggódni, hogy más elkapja Tőletek

2021. jún. 4. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem megyek társaságba. Ha muszáj elugrani pl. patikába vagy boltba, akkor maszk + távolságtartás.
2021. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
17%
Akkor szoktam elhúzódni, ha van ilyen nagyon hipochonder ember a társaságban, akiről tudom, hogy nagyon parázik. Egyéb esetben annyira nem - nyilván nem megyek nagyon közel, nem puszizkodom stb. (meg nyilván jelen helyzetben maszkban lennék), de a nátha nem fertőz, és azokban a társaságokban, ahol megfordulok, meg lehet magyarázni. Mondjuk amikor egyetemre jártam, volt egy nagyon idióta tanár, aki ki akart küldeni, amikor köhögtem 2-3-at, hogy biztos fertőző, mikor mondtam neki, hogy nem... akkor szépen odanyomtam az orra alá a leletemet, hogy "legalább ne hazudtoljon már meg". Akkor szépen befogta a száját.
2021. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12-es dettó, persze, hogy figyelmeztetsz ilyenkor, ne legyen sértődés, meg elhajolok amikor orrot fújok, de kb a náthám itt ki is fúj, hogy max 20 percenként fújnom kell az orrom. Jaj suli ott engem is küldtek ki, mert nagyon náthás voltam :D Értsd úgy 3 napig kicsit több zsepit használtam mint a többiek...:D
2021. jún. 4. 14:05
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

12


"de a nátha nem fertőz"


???????????????????????????


Jol vagy ember?

2021. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!