Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A mostani gyerekek miért...

A mostani gyerekek miért beképzeltek? (Tiztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Mostanábban a gyerekek egyre többet képzelnek magukról 14 évesen azt hiszik,hgy felnőtt nők miközbe csak kis csitrik . A fiúknál is ezt látom egyre kevesebb a nem beképzelt gyerek . Ez miért van? Kérdezem gyerekként
2021. jún. 4. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg szépen, régen is ez volt a helyzet. Az összes létező tizenéves azt hiszi, hogy ő a nagy valaki, lázad és többet képzel magáról.

Ez volt 15 évvel ezelőtt is.

2021. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ilyenek mostanában, mert anno te is gyerek voltál, és nem erre fókuszáltál. Ki tudja, lehet hogy te is idősebbnek, érettebbnek (ez mekkora varázsszó náluk! :D) gondoltad magad az átlagnál.


14 évesen kamaszodik az ember, elkezd felnőni. Ilyenkor próbálgatják a szárnyaikat, fedezik fel igazán a határokat. Egyre jobban kinőnek a gyermekkorból, és ez a gyerek-felnőtt közötti állapot sok nehézséggel jár.

2021. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, az is sokat számít, hogy bár még mindig gyerekek (és úgy is vannak (sokszor félre-) kezelve) már egyre több felelősség és elvárás nyomja őket.
2021. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Beleköptek a levesébe néni/bácsi?


Ez a helyzet, ahogy az előző válaszadó írta, mindig is így volt és most is így van.


Magam középkorú vagyok és néha én azon szörnyűlködöm el, hogy az idősebbek hiszik azt, hogy nekik bizony mindent szabad mert, hogy ők igenis idősebbek.

A tiszteletet véleményem szerint adni és kapni "kell" nem csak elvárni mástól.

2021. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig is így volt, a kamaszok próbálgatják a határaikat.
2021. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Oké.
2021. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden tini ilyen... valószínűleg a te korosztályod is ilyen volt, csak őket jobban megértetted.


Egyik tanárom mondta, hogy neki a 80as évek végén is, amikor fiatal kistanárként ment 8.-osokat tanítani, a kiscsajok közül többen felajánlkoztak... nem vmi alja szakiskolában. Szóval ez elég demagóg duma, hogy jaj, a maiak... minden új generáció megkapja.

2021. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod Kérdező, hogy a legrégebbi "ezek a mai fiatalok" szöveget az ókori egyiptomiak írták le? Nincs új a nap alatt.🙂
2021. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
"Kérdezem gyerekként"...aha persze, ha tényleg az volnál, nem írtál volna ki ilyen kérdést. 😏
2021. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De gyerek vagyok abból a korosztályból akikről írok . És nem vagyok beképzelt (szerintem) én ilyen visszamaradt vagyok szellemileg (mesét nézek meg gyerekes vagyok belül) lehet ,hgy ezért is zavar az aki többre tartja magát mint ami . Egyébként nagyon szépen köszi a válaszokat puszi
2021. jún. 4. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!