Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet egy férfit...

Hogyan lehet egy férfit minimális infók alapján megtalalni?

Figyelt kérdés
Nyomozási hajlamú emberek kérlek segítsetek vagy bárki 🙂
2021. jún. 7. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon gondoltad megtalálni?
2021. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A keresztneve, az életkora, hogy mi a munkája és hol lakik melyik településen.Hajszín szemszín magasság testalkat.

Kb ennyi ami használható infó róla.


Ott próbáltam először facen de nem találtam meg.

2021. jún. 7. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És honnan ismered?

Nem ismersz vkit aki jóban lehet vele?

2021. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tinder... de a telómon az alkalmazással volt valami és nem beszéltünk máshol , csak ott ... es csak ennyit. Nagyon peches vagyok, épp azt is megbeszéltük hogy munka után folytatjuk..
2021. jún. 7. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Tanulsag, masik platformra, Snapchat, Whatsapp vagy barmi, at kell valtani, ha mar erdeklodes latszik.
2021. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nem tartottunk ott, tényleg pont úgy jött ki 😟 aztán nem szàmítottam rá, hogy a telóm épp most megszivat
2021. jún. 7. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az gáz. Ott nem tudod újra megtalàlni?(Nem ismerem a Tindert, ezért bocsi ha hülyeséget kérdezek)
2021. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mert minden eltűnt .. minden match nem csak az övé tehát az se lehet, hogy törölt. Amugyis most biztos azt gondolja én töröltem vagy unmatcheltem mert nem adja ki.. és így gondolom neki sem hanem tök üres :(
2021. jún. 7. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!