Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki letiltott face-en is...

Valaki letiltott face-en is meg messengeren is. Nemrég megváltoztatta a profil képét és nálam is átváltozott egy idő után a kép. Nem úgy van, hogy tiltásnál semmi aktivitás nem látszik?

Figyelt kérdés
2021. jún. 21. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
És ezt te egyébként, hogyan látod? Nem úgy van, hogy tiltásnál a profilt sem tölti be, és a messenger beszélgetéseidből is automatikusan eltűnik?
2021. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem megmaradt a messengerben minden, csak nem tudok írni neki és face-en sem látom a profilját, ismerőseim közül is eltűnt. Úgy láttam meg, hogy akartam írni valakinek, akivel már règebben beszèltem, lejjebb görgetvenkerestem a messengeren és akkor láttam, hogy megváltozott a profilképe. Nem értem én sem, azért is tettem fel itt a kérdést, hàtha valaki ismeri a jelenséget.
2021. jún. 21. 19:55
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook állandóan változik, én is rengeteg dolgot veszek észre, ami régen nem úgy volt, mint most. Lehet hogy ez is valami frissítés miatt van. De egyébként a választ nem tudom, bár én is kíváncsi voltam rá, mert volt valaki akit tiltottam és ezen gondolkodtam, hogy vajon látni fogom-e, ha profilképet változtat.
2021. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is látom, hogy új képe lett annak, akit én tiltottam. Számomra is furcsa.
2021. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez, meg fel is tettem hasonlo kerdest. Egy ideig a regi latszott, majd egyikse, aztan az uj. Agyaltam is rajt, hogy talan feloldhatta a tiltast egy kis idore?
2021. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5-ös egyébként nekem is ez jutott eszembe, megmondom őszintén.
2021. jún. 22. 19:57
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

#4 vagyok.

Én nem oldottam fel, akit tiltottam,1 percre sem. Mégis láttam, hogy új képe van. Gondolom, hogy ő látja az én új képem. Ne lássátok emögé semmit, frissül messengerben automatikusan, aztán ennyi. Bár mondom, számomra is furcsa.

2021. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja, és az insta dettó ugyanez.
2021. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi mindenkinek. Még nem voltam letiltva (nem az a korosztály vagyok, aki így “oldja meg” a helyzeteket, ám most sikerült kifogni valakit abból a korosztályból, aki igen....). Nem akarok mögé látni semmit, mert a hátam közepére sem kívánom az illetőt, ha feloldaná és írna, sem tudnék neki mit reagálni érdemben, csak nem tudtam hogy működik ez a dolog.
2021. jún. 23. 09:12
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a szívem szakad meg vagy egy éve hogy letiltott :(
2021. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!