Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki letiltott face-en is...

Valaki letiltott face-en is meg messengeren is. Nemrég megváltoztatta a profil képét és nálam is átváltozott egy idő után a kép. Nem úgy van, hogy tiltásnál semmi aktivitás nem látszik?

Figyelt kérdés
2021. jún. 21. 19:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
8-as látom, gyakorlott tiltó vagy. Mire jó ez amúgy? Vagy miért megoldás?
2021. jún. 23. 13:04
 12/16 anonim ***** válasza:

Én meg látom, hogy lepontoztál.

A gyengébbek kedvéért :

Egyedül az exem van letiltva. Tudod miért? Mert zaklatott. És nem csak a saját profiljáról, hanem több kamu profilról + telefonszámokról.

Örülök, hogy sokak számára ez csak egy gyerekes húzás és elkéozelhetetlen, hogy valakit egyszerűen le KELL tiltani, de akkor üdvözöllek titeket a valóságban. És örüljetek neki, míg nem sodor össze az élet titeket egy hasonló pszichopata/nárcisztikus, vagy bármilyen kattant/személyiségzavaros emberrel.

2021. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam senkit. Egyébként megkérdezhetem, hogy milyen nemű vagy? Én is éltem át zaklatást, van elég tapasztalatom sok mindenben, ám ez a “megoldás” igen, akkor is a fiatalabb korosztály sajátja.

Az én esetemben a tiltás egy megjegyzés miatt volt, amin megsértődött az illető, tehát az én esetem pl kimondottan gyerekes. Már feloldotta egyébként a tiltást, de őszintén szólva soha többet nem akarok vele beszélni, mert számomra az ilyen helyzetkezelések egyszerűen értelmezhetetlenek és nem is szeretnék se foglalkozni, se azonosulni vele. Én nem ebben szocializálódtam. De megértem a fiatalabb korosztályt is, aki viszont igen.

2021. jún. 23. 21:22
 14/16 A kérdező kommentje:
Egyébként a 30-as korosztályhoz tartozom és innen is látszik, hogy más körökben mozgok, hogy most tiltottak le előszőr, ezért is kérdezősködtem. Az én környezetem és barátaim nem így kezelik a helyzeteket, de mondom, nem a fiatalabb korosztály hibája, hogy nem ismer mást. Ne haragudj, de számomra gyerekes igen.
2021. jún. 23. 21:27
 15/16 anonim ***** válasza:

Zaklatás miatt blokkolni nem gyerekes, hanem szimplán önvédelem. Miért lennék köteles olyan embert "megtartani" ismerősnek, aki bánt(ott)? Nem is értem, ha voltál zaklatva, akkor hogy állhatsz így hozzá. Az online felületeken a legegyszerűbb elérni és abuzálni a másikat. Nő vagyok egyébként, de ha férfi lennék is így tettem volna. Én húszas vagyok, az illető 30-as,úgyhogy nem, nem korfüggő és nem a tinik játéka ez, hanem egy megoldás.

Az, hogy téged sértődésből valaki blokkolt, az a gyerekes, de ezt ne valós problémákkal rendelkező emberekre vetítsd ki, mert látom, nagyon kötöd az ebet a karóhoz. Na mindegy, én nem vitatkozom. Kívánom, hogy soha ne érezd indokoltnak az a bizonyos tiltás gombot.

2021. jún. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem volt cèlom vitatkozni, szimplán máshogy látjuk a dolgokat. Elfogadom, hogy a mai fiataloknak az online világ az élettér főként, ezért ők azokat a megoldásokat ismerik. Mint írtam, engem is zaklattak, nem egyszer, de én ismerek más megoldásokat is. Nem kell egyetérteni mindenben, ez valószínűleg generációs (meg személyiségjegybeli) különbség is, nekem ez sosem lesz élettér, sem “megoldàs”. De mondom, értem a te szempontod is, ettől függetlenül a véleményem nem fog változni erről.
2021. jún. 24. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!