Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit tennétek hogyha az én...

Ti mit tennétek hogyha az én helyemben lennétek?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy én most vagyok már két hete a kötelező 1 hónapos nyárigyakorlaton és énnekem 4 osztálytársammal kell együtt dolgoznom.

Ezalatt a két hét alatt minden rendben volt egészen a mai napig. Ugyanis a mai nap az egyik lány osztálytársam eléggé mély sebet elytett nekem lelkileg és az a legszomorúbb hogy ő ezt felse fogja és nem is érdekli őt hogy azokkal amiket mondott nekem azokkal mennyire a lelkembetiport és hogy amióta hazajöttem azóta szenvedek miatta.

A mai napon kétszer is nagyon megbántott engem lelkileg. Az első az sokkal de sokkal enyhébb ahoz képest amit akkor mondott amikor hoztak vissza bennünket. Az első szituáció az úgy volt hogy a gyakorlat elején amikor kivittek minket egy családi házhoz dolgozni ott amikor előszőr körbenéztünk akkor azt mondta nekem: Hogyha mégegyszer közel jössz hozzám akkor felpofozlak. Ez számomra azért volt érthetetlen és sértő is egyben mert a többi három osztálytársam közelebb álltak hozzá és énmeg nemértettem hogy mégis milyen jogon mond ilyet nekem amikor nem is álltam hozzá közel.

Ezen majdnem az egész napot végigagyaltam a fejemben hogy mégis mi oka lehetett arra hogy ezt mondja nekem vagy most ezt csak azért mondta hogy bántson engem vagy szimplán azért mert nemtetszik neki a képem és ő ezt így felyezi ki vagypedig azért mert egy bunkó alattomos mocskos utolsó gerinctelen gonosz féreg aki abban leli az örömét hogy másoknak fájdalmat okoz... és még oldalakon keresztül sorolhatnám hogy minken agyaltam de nemfogom mert amit a nap végén mondott az ennél sokkal brutálisabb.

A második szituáció az úgy volt hogy amikor hoztak haza minket akkor az az ember aki minket vitt haza az megkérdezte tőlünk hogy mi öten osztálytársak vagyunk-e és erre az a lány azt válaszolta hogy úgy ahogy viszont ha valakinek eltöröm a kezét akkor már nem. Na most ugye ebből még nemlehet tudni hogy rám gondolt-e de én rögtön teszteltem őt azzal hogy elmondtam hogy én már ovodás koromban eltörtem a kezemet amikor leestem a hintáról. Erre ő azt mondta hogy: Na hátakkor tudod hogy mi vár rád. Innentől már tudtam hogy rám gondolt és ez brutálisan nagyon megviselt engem és majdnem fiu létemre elsirtam magam. Még most is ahogyan írom ezt úgyérzem hogy a szivem a torkomban dobog és hogy alig bírom visszatartani a sírást és remeg mindkét kezem és már megint gondolatok ezrei kavarognak a fejemben hogymost miért mondta ezt hogy most megint azért mondta hogy bántson vele vagy azért mert nemtetszik neki a képem és ő ezt így mutatja ki vagy azért mert egy agresszív szihopata állat vagy azért mert egy utolsó aljas alatomos gerinctelen féreg....

Ezt szintén estig sorolhatnám hogy most milyen szenvedéseket élek át emiatt a lány miatt.

De most leállok az agyalásokkal és titeket kérdezlek hogy ti hogyha az én helyemben lennétek akkor mit csinálnátok ? Ti hogyan kezelnétek ezt a lányt és mit csinálnátok akkor hogyha nektek is ugyanezeket mondaná ?



2019. jún. 28. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha egy kicsit okosabb lennél egy marék káposztánál, már rég rájöttél volna (de az írásodból is látszik, hogy ez a kritérium nem teljesült): a csaj utál, irtózik és undorodik tőled.

Megoldás: a munkához vagy tanuláshoz szükséges mértéken túl _egyáltalán_ nem szólsz hozzá, kerülöd mint a pestisest, és gond megoldva. Bizonyára azt érzi, hogy a nyálad csorgatod rá, vagy hogy jobb viszonyt gondolsz kettőtök közé, mint ami részéről valós.

Szóval egyszerűen szólva: valamiért nagyon nem vagy neki szimpatikus. Mondjuk tippem éppenséggel van, hogy miért, de nem fejtem ki, mert törölni fogják a hozzászólásom.

Hagyd békén és kerüld messzire a lányt.


Nekem is van egy ilyen kollégám. Egyetlen kanál vízben meg tudnám fojtani. Sőt. Nem kell hozzá víz. A kanállal halálra tudnám szurkálni. De épp ezért nem beszélek vele, nem veszek tudomást róla, csak ha nagyon muszáj a munka miatt. Ha az utcán találkoznánk, nem biztos nem történne meg, hogy engem bilincsben őt meg hullazsákban viszik el a helyszínről.


Remélem elég részletes voltam.

2019. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tippem sincs, hogy miért ilyen agresszív, de nem hiszem, hogy semmilyen előzménye nincs ennek. Biztos, hogy nem tettél neki keresztbe véletlenül, vagy szóltál olyat, amivel megsértetted, megbántottad?

Szerintem a lányok inkább elkerülik azt, aki megbántotta őket, mintsem még kiprovokáljon egy balhét, de nem vagyunk egyformák.


Az első hozzászólóval is egyetértek, hogy kerüld el, és csak a nagyon szükséges időt töltsétek együtt, akkor sem az ő közelében lennék a helyedben, hanem valaki mindig legyen "pajzsként" kettőtök között.


Sírni nem érdemes, ezek nem megbántások, inkább csak valami baja van a csajnak és ahelyett, hogy elmondaná, fenyegetőzik. Szerintem simán debil.


Vagy pedig odaállsz elé tökösen, hogy "elmondanád mi a bajod, hogy így beszélsz velem? Ha nem, hát az is rendben, de akkor nem muszáj nekünk beszélni ezután, és nem bánnám, ha békén hagynál Te is, és nem fenyegetőznél."

2019. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Javaslom, hogy bosszúból küldd el neki azt, amit ide leírtál, és garantálom hogy teljesen ki fog égni az agya, mire végigolvassa.
2019. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én megkérdeztem volna tőle, hogy mégis mi a franc baja van? Miért hiszi azt, hogy bárkit megfenyegethet? Ha meg ne adj isten megütne, akkor elkapod a karját, és közlöd vele, hogy "lehet otthon megengedik, de én nem tűrőm el. Nem ütlek meg,mert nem ütök lányokat, de ha megütsz, hivatalosan is panaszt teszek az agressziód miatt.

Ha tovább keménykedik, akkor mobilt előveszed, videóra állítod, és közlöd, hogy mindent felveszel. Ha még mindig keménykedik hagyd ott a fenében. Amúgy kerüld őt.

Mellesleg nekem mondta volna, hogy eltöri a kezem, csak lestem volna, és megkérdeztem volna, hogy biztos vagy benne, hogy az én kezem törik el???

2019. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lyézusmárlya ebben ety vesző sincs.
2019. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tedd helyre azt a k!$r!b@nc0t

(szóban)

2019. júl. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!