Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez tényleg így van vagy csak...

Ez tényleg így van vagy csak üldözési mánia?

Figyelt kérdés
Amikor emberek között vagyok akkor olyan rossz szándékot érzek felőlük, mintha mindenki offenzív és rosszindulatú volna, érzem hogy nem tetszik nekik a jelenlétem. Sokszor érzem azt is mintha a háttérben munkálkodnának ellenem és terveket szőnének arra hogy ártsanak nekem. Volt már olyan az életemben hogy ezek beteljesültek.
2021. júl. 17. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha csak nem vagy valami gazdag, fontos politikus, üzletember vagy ilyesmi, akkor paranoia. Meg kell nyugtassalak, az embere le se sz**nak.
2021. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elég az emberek rosszindulata is nem kell üzletembernek lenni hozzá.
2021. júl. 17. 17:22
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Van alapja a gondolatodnak. Mo.-n arról híres a társadalom, hogy amint kiszimatolják, kibe lehet belekötni, azzal mindig kib*nak.
2021. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsszó a kérdésedben a "mindenki". Nem azt írtad, hogy néha, alkalomszerűen, meg hasonlók, hanem hogy mindenki rosszindulatú veled.


Az ún. kognitív terápia segíthet.

2021. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Agybeteg van.
2021. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sure...
2021. júl. 17. 21:00
 7/11 pelgrim ***** válasza:

„Volt már olyan az életemben hogy ezek beteljesültek.”


Akkor talán rájöttél arra is, hogy csupán gondolataiddal, és érzelmiddel bizonyos emberek iránt olyan dolgokra kényszerítheted őket, amit másképp nem tennének meg.

Nagyon fontos tehát, hogy ügyeljünk gondolatainkra, érzelmeinkre mások iránt.

Embertársaink saját lelkiállapotunkat tükrözik vissza felénk.

2021. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Idióta..
2021. júl. 17. 22:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Komoly mentális problémáid is lehetnek akár. Pszichológust javasolnék.
2021. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hallottam egy ilyen mondást "Azért mert paranoiás vagy,az nem azt jelenti,hogy senki sem akar kicsinálni"

Szóval vannak rosszindulatú emberek,és ha elég érzékeny szenzoraid vannak,akkor megérezheted a szándékaikat.Viszont ha mindenkiben ezt látod,akkor ott túl van tolva a dolog,ha napi 24-ben ezen pörög az agyad,akkor erre fog ráállni a fókuszod,mindenkiben ellenséget fogsz látni.Sokszor én is gyanakvó vagyok,olyan is volt,hogy beigazolódott és olyan is,hogy fölöslegesen tartottam tőlük.Viszont ha mindig mindenkivel gyanakvó vagy,már csak azért is beigazolódhat a félelmed,mert a többiek látni fogják rajtad,hogy úgymond furcsán viselkedsz,és erre kezdenek el reagálni;elhúzódnak tőled,sutyorognak a hátad mögött,visszatartanak információkat(titkolódzás)összenéznek,hogy "ezzel valami nem stimmel" te pedig ezt észreveszed,és még inkább igazolni véled ami a fejedben van.

2021. júl. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!