Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is érzi úgy, hogy a COVID...

Más is érzi úgy, hogy a COVID miatt nagyon eltávolodtatok a barátaitoktól/ismerőseitektől?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen, pont ez volt az egésznek a célja. (Ez IS).
2021. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Én nem érzem így.


Covid alatt is dolgoztam, találkoztam az ismerőseimmel.

Gyakorlatilag "szabályokon belül" mindent csináltam.


Másrészt meg Covid óta eltelt egy csomó idő, elmúlt hónapban már maszk sem kellett és előtte is gyakorlatilag azt csináltál amit akartál.

2021. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
miután gasztronómiában dolgozom, és mindenki tudja, hogy miattunk halnak meg a kilencvenéves nénik, mert mi ilyen borzasztóak vagyunk, hogy nem tűnünk el a többi nemszükséges ágazattal együtt, hanem küzdünk a fennmaradásért, a rokonok/barátok/ismerősök nagy része kitagadott (vagy én léptem le, mert már krvára untam, hogy minden beszélgetés arról szól, hogy milyen szar ember vagyok). egyedül a munkatársaim meg a többi eltüntetendő ágazatban dolgozó ismerőseim maradtak meg.
2021. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó válaszoló... Minden jót kívánok Neked!
2021. júl. 26. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem változott
2021. júl. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg idiótát tiltottam le fb-n szépen csendben, egyébként innen lettek új barátaim, aztán azok is eltűntek, pedig mind arról panaszkodott h mindenki eltűnik. Nem értem az embereket komolyan.
2021. júl. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én abszolút nem érzem így. Pont hogy még új barátokat is szereztem tavaly óta mikor új munkahelyem lett.
2021. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De en sorban elbucsuztam toluk vagy csak toroltem a messengeren.

Kulfoldon elek, kulonosen fontos lett volna, hogy legalabb egy mondatot bsszanak oda, akar jo, akar rossz nekik.

Most az utolso szalat is elszakitottam Magyarorszaggal. Uj ismeretsegektol nem zarkozom el, de a regi, akar husz eves baratsagok is nekem ettol fogva kuka. Ez olyan cserbenhagyas volt, hogy harag se lesz, de mas sem.

2021. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Úgy. De majd kíváncsian várom mikor fognak jelentkezni, ha már nem vigyorognak gondtalanul.
2021. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyik kedves ismerősünkkel teljesen eltavolodtunk egymástól, mert teljesen ráparázott erre az egészre. Én már túltettem magam rajta. Sajnálom, de ez van. Sokan túl reagaljak. Igen vigyazni kell, de nem bezárkozni.
2021. júl. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!