Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy visszahúzódó és nagyon...

Egy visszahúzódó és nagyon önbizalomhiányos lánynak van esélye párt találni?

Figyelt kérdés

Sajnos én ilyen vagyok nem szeretek sok ember társaságában lenni mert kényelmetlenül érzem magam. Próbálok ezen változtatni kilépni a komfortzónámból de általában az lesz a vége hogy jól leégetem magam.😀

Nem tartom magamat szépnek sem szóval nem tudok sok jó tulajdonságot mondani magamról.

Szerintetek van esély rá hogy valaha megtalálom a másik felem akivel mindenben számíthatunk egymásra?

Az olyan jó lenne de nem sok esélyt látok rá.☹️



2019. okt. 25. 10:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Kapod mindjárt a privát üzeneteket a sok szerencsétlentől.
2019. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%
Van. Előbb utóbb lesz olyan férfi, aki oda fog menni kezdeményezni. Fordított esetben már más lenne a válaszom: egy átlagos külsejű férfihez ki fog odamenni? Senki.
2019. okt. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Biztos hogy meg
2019. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
56%

Nem sok, de lehetséges. Menj könyvtárba, színházba, olyan helyekre, ahova művelt, okos és főleg introvertált emberek járnak. ha teljesen elzárod magad a világtól, akkor biztosan nem találsz senkit, nemhogy a megfelelő társat.


Azt mondod, csúnya vagy. A valódi csúnya nők nem kellenek senkinek, még ha zsenik, a világ legtündérebb tündérei, akkor sem. A legtöbb pasi a farkával vagy amiatt gondolkodik és cselekszik. Kevés a kivétel. TÁRSAT találni egy művelt, okos, introvertált, erősen önbizalomhiányos nőnek szinte lehetetlen, mert aki hozzá való volna, az többnyire a buta, dependens, hisztis, dekoratív anyját veszi feleségül a nejében, és csak 50 év múlva döbben rá - ha rádöbben -, hogy mit is művelt.

2019. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Sok ilyen ember van és senki sem tökéletes.

Persze van esélyed?

2019. okt. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Igen, van. De ne keresd, majd váratlanul fog felbukkanni. Ha egyszer felbullant, akkor viszont legyél nyitott felé, engedd, hogy megismerjen.
2019. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Üdv a csapatban kedves kérdező:) Én is ilyen vagyok. Sosem volt még kapcsolatom.

21/L

2019. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Nem vagy bekèpzelt, tehát ez nagyon kelendő a mai világban. :)
2019. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
17%
Aha. Kamu kérdés. Egyébként igen. Könnyebb mint egy visszahúzodó férfinak. Csak menj oda egy férfihoz.
2019. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Engem pár nappal ezelőtt randira hívott egy fiú, de nemet mondtam... Sajnos nagyon gátlásos és zárkózott vagyok, ezért úgy érzem csak kellemetlen helyzetbe hoznám a viselkedésemmel.
2019. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!