Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül kimozdulni Szilveszter...

Egyedül kimozdulni Szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Elég zárkózott vagyok de a barátaimmal azért eljártam sokat szórakozni. Még soha nem voltam egyedül kocsmában, szórakozóhelyen de mégse akarom otthon tölteni a szilvesztert.

Mit javasoltok, hogy elviselhetőbb legyen az este?

20/F



2018. dec. 29. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Én is egyedül szoktam menni, mert a barátaim elfoglaltak ilyenkor. Neki indulok a városnak, aztan valahol csak kikötök és új embereket ismerek meg :)

20/L

2018. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Én a Budai hegyekbe mentem fel legutóbb. Kevés ember, kilátás, több nem is kellett, utána túráztam egyet egyedül a sötétben és izgalmasabb volt mint otthon ülni vagy a városban "bulizni".
2018. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Elsőnek írnám, ezt egy introvertált zárkózottabb embernek hiába írod :D kb. mondhatnád, egy lebénulét embernek, hogy menjen el futni :D

Egyébként abarátaid nem érnek rá? vagy miért nem velük mész? Én is hasonló helyzetben vagyok amúgy, az a kevés ember akivel eljárok nagy ritkán nem ér rá, úgyhogy sokadjára is itthon rohadok majd :D sajnos szutyok városban lakom, ahol még lehetőségem sincs, mondjuk felmenni a város főterére vagy hasonló, mert itt hulla az egész. :D

2018. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben az évben nekem sem jött össze program...holnap délután tervezek bemenni a közeli városba kicsit nézelődni,vásárolgatni,sétálgatni kb.2oh tervezek maradni. Ha már így alakult legalább kicsit érezzem msgam jól.
2018. dec. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem Pesten lakok.

És igen, introvertként nem olyan könnyű ez mint gondolod.

A barátaim családdal lesznek otthon szóval ja. Ezt egyedül kell most megoldanom.

2018. dec. 30. 11:06
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Én minden éven egyedül vagyok, ugyanolyan nap, mint a többi. Barátnő sose volt, barátok kikoptak vagy sose érdekeltem őket, inkább ez utóbbi a jellemző.

Családom van, de mintha sose lettek volna.



Van egy öreg házaspár a faluban, nekik szoktam segíteni valószínűleg iszogatok egyet velük, bár a mondókájuk és a menő életük kicsit sem érdekel. De legalább kapok egy kis zsét tőlük.


A lány akit el akartam hívni Szilveszterezni, nem nagyon válaszol tipikus 10/6-os átlag csaj aki várja a szőke herceget.


A többi Tinderes, Facebookos 3,14csát meg hagyjuk Dunát tudnák rekeszteni velük.


A mai csajoknak túl magasak az elvárásaik és az egojuk az egekben van.


Alig várom a tavaszt, hogy kiguruljak az országutimmal akkor legalább nem unatkozóm.



(nyugodtan értékeljetek le, én már pozitívan állok hozzá mindenhez, de amikor ilyen kérdések olvasok előtör bennem a csalódás)


24F

2018. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!