Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek miért ennyire...

Az emberek miért ennyire gonoszak és kétszínűek?

Figyelt kérdés

Volt ez a (Rácz) Géza (Tari) Ádám ügy, hogy Géza megkereste Ádámot, hogy leszeretne fogyni és edzéseket tartott neki.

Később Géza elment Norbihoz, nem tudom miért, de nem ez a lényeg.

Hanem előtte, amikor Ádámmal edzett, akkor az interneten mindenki azt írogatta, hogy "Sikerülni fog!", "Így tovább!", stb.

Azóta mióta Norbival van az emberek elhorják mindennek, sértegetik, gúnyolódnak stb.

Értem én, hogy nem volt egy szép húzás ez tőle, de akkor is ne legyünk már ennyire rosszindulatúak. Meg kicsit nagyképű is a fogyása miatt, ez van.


2021. júl. 31. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Sokan nem képesek feldolgozni, hogy csúnya kövér diszók ők is meg a nőjük is. Azért bántják Norbit, mert ő megmondja a frankót.
2021. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem Norbiról van szó, hanem Gézáról
2021. júl. 31. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
#2: Ha olyan emberrel szimpatizálsz, akit nem szeretnek, akkor téged sem fognak szeretni.
2021. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hányszor próbáltam megvédeni youtube-on Rácz Gézát, de akkor meg engem hordtak le mindennek, ami nyomdafestéket se tűrne. Ha a gúnyolódók, rosszindulatúak táborába tartozol, akkor békén hagynak. Nem tudom miért, de ez lett a trend sajnos, hogy valakit aki más mint a többi ember, azt beletaposdák a földbe. Már meguntam, és nem látom értelmét a szélmalomharcnak. Bár azok a ge_nnyek, soha nem adják fel, és ebben lelik örömüket, hogy bántsák. Részben arra hivatkozva, hogy hú de szerették a jóságos Tary Ádámot, és a Géza meg hátbaszúrta, pedig segítő kezet nyújtott neki. Pedig egy részük azt se tudja ki az a Tary Ádám, csak mocskólódni, gonoszkodni akartak. Géza helyében én is Norbit választottam volna, mert több mindent meg tud adni neki, mint Tary. De egyes Tary rajongók ezt nem tudják megérteni. Az nem segítség egy ilyen kövér embernek, hogy ír neki étrendet, meg leírja mit, és hogyan mozogjon. Na meg nem is találkozott vele, csak videochaten beszéltek. Pénzt kért volna Ádám a személyes találkozóért, méghozzá nem is keveset. Utána Ádám játszotta a sértődött kisgyereket, ezzel ráuszítva a rajongóit Gézára. Ha úgy vesszük részben Ádám tehet erről a végtelen gyűlöletről sokakban Géza iránt, hisz áldozatként, elutasított segítőként sajnáltatta magát. Utána már Tary is helyeselt, és pártját fogta azoknak akik Gézát szidták, mintha feljogosította volna arra amit műveltek Gézával.
2021. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!