Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, akivel viszonylag gyakran szoktam találkozni, de személyes témákról ritkán beszélünk, inkább jó ismerősi a viszony. Facebookon szinte sohasem ír vissza, ott többnyire ignorál. Személyesen nincs ilyen probléma, bár általában társaságban találkozunk, ezért ilyenkor egyszerre többen beszélgetünk. Olyan is volt már, hogy személyesen megemlítette, hogy ja, igen, amiről Facebookon beszéltünk, azzal most ez meg az van. Csak nekem fura ez így?

2021. aug. 2. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Felszínes ismeretség. Ennyi.

A valóságban is így van. A szomszéddal találkozol a liftnél. Üdvözlitek egymást, felszínesen elbeszélgettek erről-arról, aztán mindenki megy a maga útjára.

2021. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szeret facebookozni. Fent is szokott lenni? Párom pl havonta ha egyszer felnéz nagy szó. Nekem szoktak írni haverjai.
2021. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!