Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elhúzódó zárkózottság után...

Elhúzódó zárkózottság után hogyan nyissak emberek felé? Ti hogyan vàltoztattatok?

Figyelt kérdés

A COVID előtt is elég aszociális voltam, de pont a pandaemia idején költöztem először saját albérletbe, és ezidő alatt sokat is voltam egyedül.

Most ott tartok, hogy szívesen változtatnék, ismerkednék új emberekkel, de nem tudom, hogyan. Jó ideig elégedetlen is voltam magammal, ami fokozta ezt az állapotot, azóta elkezdtem rendszeresen kondizni, jobban is nézek ki sokkal, talán vonzóbb is vagyok az emberek szemében, de a zárkózottságommal szerintem taszítok másokat :D Alapvetően ha megnyílok.l jófej és vicces vagyok, de small talkban nagyon rossz vagyok és nehezen keltik fel az érdeklődésem mások. gobdolom az első, amit írni fogtok, hogy találjak új hobbit, ami társasági. vannak olyan dolgok, amik érdekelnének, de nincs olyan ismerősöm barátom, akit rá tudnék venni h pl kezdjünk el mászni, vagy kajakozni stb.

Nektek hogyan sikerült kitörni ebből az állapotból?



2021. aug. 7. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj el mászó, kajakozó klubbokba, körökbe, táborba, rendezvényekre. :) Ha egyedül mész, nagyobb eséllyel találhatsz valakit, aki beszélgetne veled.
2021. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó az előző tipp. És ha nem könnyen társalogsz egy ilyen helyen, akkor kérdésekkel is tovább viheted egy beszélgetés fonalát. Az érdeklődés és a figyelem is jól esik az embereknek, meg ha elmesélhetik / átadhatják a tapasztalatukat, hozzáértésüket.
2021. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!