Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek nyitottabb az...

Hogyan legyek nyitottabb az emberekkel? Hogyan engedjek újra közel bárkit is?

Figyelt kérdés
Amióta véget ért a majdnem három éves kapcsolatom azóta zárkózottabb lettem! Exemmel is rideg vagyok már! Nem akarok már kapcsolatot azaz ellenzem nagyon, pedig nagyon magányos vagyok, de ugyerzem, hogy nem tudnék senkivel sem lenni! Ha szimplán barátkozom másokkal akkor is csalódom az emberekben, mert megbántanak engem stb! Unalmas és szürke lett az életem dolgozom és tanulok néha! Vannak barátaim akik mellettem vannak! Vágyom a szeretetre de még azt érzem, hogy majdnem egy év után sem tudom elengedni teljesen az exemet és félek mást annyira közelengedni! Rideggé és zárkozottá váltam! 21-eves lány vagyok!

2021. jan. 31. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ebben a szituban vagyok, csak nekem a volt barátnőmel szemben nem siekrül lezárni a dolgokat...ha vannak barátaid, akik melletted állnak ebbe kapaszkodj, csináljatok együtt programokat, már amennyire lehet ebbe a rohadt vírus helyzetbe...de arra vigyázz, hogy ne pótolni próbáld őt, nem helyettest keresel, hanem új kapcsolatot ezt nehéz elválasztani.
2021. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okes köszönöm szépen a választ! Kitartást nekedis!
2021. jan. 31. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:

21 évesen még mindennek az elején vagy! Bármibe belefoghatsz! Keress új hobbit ami eltereli a figyelmed!Ezáltal új emberekkel fogsz megismerkedni nem barátilag hanem érdeklődés szempontjából!Így talán nem visznek el az érzelmek és nem ér majd csalódás ha nem úgy keresnek mint várod.


Én most váltok! Próbálok új dolgok felé nyitni és nem gondolni a régiekre!


50F

2021. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!