Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hotelbe járás egyfajta urizálá...

Hotelbe járás egyfajta urizálás, sznobizmus?

Figyelt kérdés
Üzleti életben valahogy elterjedt főleg Londonban láttam, Magyarországon a wellness hotelezés.

2021. aug. 7. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Normális ember nem egy lepukkant szobában akar eltölteni pár napot-éjszakát, hanem kulturált körülmények között.
2021. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1évben egyszer megengedem magamnak,ez nem urizálás.
2021. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kevered a szezont a f..szommal.


Más dolog a Wellness, ami alapból kikapcsolódási, lazítási céllal létezik. És más dolog az üzleti/magán célú hotel foglalás. Hiszen ha valaki elutazik egy másik országba üzleti útra, akkor nyilván minőségi helyen szeretné eltölteni az éjszakáit és nem valami lepukkant szobában.


Hozzá tenném, az olcsó egyéjszakás Moteleknek is megvan a célközönsége.

2021. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na meg semmi értelme az átlag csóró magyarhoz nézni a dolgokat akiknek az évi 1 Wellness a nyaralás és minden más csak sznobizmus meg pénzkidobás.
2021. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek mást jelent a pihenés. Én szeretek szállodába menni a nyaralás alatt. Nem tartom ezt urizálásnak és sznobságnak. Ha te annak tartod akkor én felvállalom a sznobságot. Szerencsére az emberek nagy része nem foglalkozik mások véleményével.


Délelőtt volt egy sznobos kérdés a Balatonról itt a gyakorin. Nekem ott az jött le, hogy az a sznob akinek több pénze van (és ezzel el tud menni Siófokra bulizni), mint a kérdezőnek.

2021. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne? Nyaralásnál te hol szállnál meg? Nem mindenki tud lakókocsit vontatni, sokaknak nem opció a sátrazás. Valahol aludni és tisztálkodni kell.


Sajnálom, ha neked vagy valakinek a környezetedben ez urizálás kategória :(

2021. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy tisztában a sznob szó jelentésével. Egyébként nem, nem az.
2021. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy viselkedik, hogy mindemki rá figyeljen, ha ott van, akkor az.
2021. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Persze, van szépkártya is, de én hotelellenes vagyok. Ahogyan kivettem a nyugat-európai középosztály nem drága hotelekre költ, hanem hogy minél többet hozzon ki abból a pénzbõl. Én hotelbe max romantikázni/kisgyerekkel vagy céges bulira mennék. Inkább, ha van 100000 forintom valami európai nagyvárosba mennék
2021. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!