Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha félek emiatt?

Mit tegyek ha félek emiatt?

Figyelt kérdés
Holnap fogok találkozni egy internetes barátommal először, akit már majdnem egy éve ismerek. Én egy nagyon visszahúzódó ember vagyok, önértékelési zavarokkal stb., eddig csak két képet mutattam neki magamról, azokon szerintem tényleg normálisan nézek ki. Viszont ezeket is alig mertem elküldeni neki. De aztán azt mondta, hogy szerinte helyes vagyok. Viszont azokon a képeken egy csomó hibám nem látszott, ami a valóságban igen. Azokon a képeken vékonyabbnak néztem ki, nem látszottak rajta a fogaim amik nem teljesen rendezettek, meg ilyen dolgok.. És nagyon félek, hogy mit fog gondolni. :( Szerintetek csak én aggódom túl?
2021. aug. 13. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
aludj hogy holnap friss legyél
2021. aug. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Veszíteni nem veszítesz vele, ha tetszel neki akkor a hibáiddal is tetszeni fogsz
2021. aug. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod, barát, nem kapcsolat. Tehát normál esetben a külsőségek miatt nem kell aggódnod.

Máskor ne csak képet cseréljetek, hanem beszéljetek videóhívásban is találkozás előtt.

Sok sikert mára!

2021. aug. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!