Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Már előre félek, hogy újra...

Már előre félek, hogy újra jön majd az online oktatás. Tudnátok tippeket adni, hogyan vészeljem át?

Figyelt kérdés

Mióta elkezdtem a középsulit, bejött az online oktatás is. Ez lesz a 3.évem és már előre elegem van. Nem sok barátom van, de online oktatás, nyári szünet alatt 0. Már előre idegesít mi lesz ,ha idén is lesz online.


Tudnátok adni tippeket, hogyan vészeljem át?


A barátkozás témán már rajta vagyok.



2021. aug. 15. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj, én se akarok online-t. Már a tököm tele volt vele, hogy a gimis éveimet online kell töltenem, szóval nem vagy egyedül.

Amit tenni tudsz, hogy még csak gondolni sem gondolsz rá. Nyilván előfordulhat, de nagyobb az esély arra, hogy ilyen szintű szigorítások már nem lesznek. Szóval tudod reménykedj, a remény hal meg utoljára.

A suliban pedig barátkozzál, jelentkezzél minél több programra, legyél aktív, élvezd ki, hogy viszonylag szabadság van.


Ne féljél előre, inkább töltsd el hasznosan az időt,ne ezen járjon az agyad. Egyáltalán nem biztos, hogy lesz online,jellemzően ezt azok mondják,akik remekül elvoltak a számítógép előtt,mert utálják a sulit.

De ők is nagyon jól tudják,hogy nem az a normális élet, és nem leheg mindent megúszni és éveket otthon tölteni. Később rájönnek.

2021. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Az, hogy neked ez a legnagyobb bajod. Örülj, hogy nem csesztetnek. Engem csesztettek, mellé barátom se volt, mert akik voltak, azok átmentek más suliba. Te meg csak szimplán unod magad, mert nem tudsz barátkozni.
2021. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Drága 2-es. Nekem hasonló problémám van :)
2021. aug. 15. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem is beszélgetsz itt senkivel. Egy skizofrén vagy. Valódi esetben már rájöttél volna mi a probléma. Mindig ezeket a kérdéseket fogod felrakni, több felhasználóval. Menj el pszichiáterhez.
2021. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, nem ide akartam. Már én sem vagyok képben.
2021. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!