Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen negatív/ciki dolgok...

Milyen negatív/ciki dolgok törtentek veletek osztálykiránduláson?

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kihúztam a tűzoltókészülékből azt a pici rudat, ami meggátolja, hogy valaki lenyomja a kart és használatba fegye.


Majd kb 30 percen később arra mentem vissza hogy a padló tele van fehér por szerűséggel.


Egyik osztálytársam megpróbáltam visszarakni.


(Általános iskolában volt, így pontosan nem emlékszem, de a motivációmat egy fogadás elvesztése adhatta)

2020. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Villantottam
2020. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó év 2 napos osztálykirándulás. Kis fahàzakban voltunk 5ösével és egyenként mentünk zuhanyozni, aki meg végzett, kiment a többiekhez UNOzni. Már csak 2en maradtunk, én vártam a soromra de amit össze ettem ittam, meghajtott. De a wc is a zuhanyzóban volt. Nem tudtam tartani, belefostam egy szatyorba, kitöröltem egy zoknival ami nem is az enyém volt, csak ott hevert a földön és az egészet kidobtam az ablakon a susnyásba. Egész jó tervnek tűnt, amìg valaki el nem hagyta a telefonját és mindenji elkezdte keresni. Végül csak egy faágra akadt szivárgó zacskó fost találtak, de nem buktam le mert mindenki az igénytelen antiszociális kockagyerekre gyanakodott.
2020. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

(Lány vagyok, ha ez számít)

10.-ben 3 napos osztálykirándulásra mentünk és előtte napok óta szorulásom volt. Viszont rólam tudni kell, hogy idegen helyen nem igazán tudok wc-zni, szóval az első nap már fájt a hasam meg minden bajom volt, de hiába settenkedtem ki a wc-re, hogy könnyíthessek magamon, nem ment, mert folyton attól rettegtem, bármelyik pillanatban benyithatnak rám.

Végül a 2. nap valamikor hajnali 2-3 körül, amikor azt hittem, mindenki alszik és tiszta a terep, kimentem a mosdóba és vagy 20 perc erőlködés után éreztem, hogy sikerülni fog, amikor egyszer csak 4 ribi berontott a budiba. Csak 2 wc volt egymás mellett és a másikat valaki összepisálta, ezért mind a 4-en az enyémre vártak....aminek mellesleg rossz volt a zára és nem tudták, hogy bent ülök, szóval mikor bejöttek, az egyikük ki is tárta rám az ajtót és elkezdtek röhögni ezen, aztán érezték a szagot is, szóval tudták, mit csinálok odabent. Másnap délelőttre az egész osztály tudott róla, hogy az éjszaka közepén ki kellett mennem sz*rni.

Ugyanezen a kiránduláson történt, hogy este elmentem fürdeni és rólam mellesleg tudni kell, hogy fogmosásnál meg szoktam mosni a nyelvem meg a szájpadlásom is. Az előbb említett 4 lány közül az egyik pont benyitott, amikor mostam a nyelvem és olyan fejet vágott, mintha kb. maszturbálás közben nyitott volna rám, majd kiviharzott és ordibálva elújságolta mindenkinek, hogy milyen undorító vagyok, mert most látta, ahogy a fogkefével a nyelvemet súrolom.


Ez volt az utolsó kirándulás, amire elmentem ezekkel.

2020. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1# vagyok.


Még 1 dolog eszembe jutott hírtelen.


Gimnáziumban karácsonyra az egyik barátomtól egy 0.75 literes whiskyt kaptam, amit rötön elraktam a táskámba.


Azt volt a terv, hogy lemegyünk az alaksorban ahol mindenkinek a szekrénye volt és majd berakjuk az enyémbe és majd a nap végén onnan haza viszem.


Kinyitottam a szekrényt, közben a barátom elkezdte kinyitni a hátamon lévő táskát és már vette ki az üveget, de én egy picit előre léptem, már nem egészen tudom mért és az üveg a fölre esett.


Kb 3-4 percen át üvegszilánkokat szedtünk fel a földről és próbáltuk papírzsepivel felitatni az alkoholt.


Sajnos az a rész volt a legpopulárisabb az iskolában, mivel mindenkinek ott volt a szekénye és időnként tanárok is elmentek arra fele.


Így kb 30-40 ember csodálta el magát milyen bénák vagyunk. Egy tesitanár is elment melletünk aki jó fej volt, csak mosolygott és tovább ment.


Persze rettenetesen büdös alkohol szagot hagytunk magunk után.

2020. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Legcikibb: lányokkal kitaláltuk, hogy amint a fiúk elalszanak, a kezüket melegvízbe dugva bepisiltetjük őket. A fiúk ezt persze megtudták, és tovább voltak fent mint mi. Édes volt a bosszú nekik, tovább nem is mondom.. :))


Negatív - rosszul szervezték meg, ezért a két nap alatt semmit nem csináltunk, csak ültünk a szálláson

2020. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Bepisiltem. 14 voltam. Elég ciki volt.
2020. febr. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!