Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak? Elszúrtam az...

Mit csináljak? Elszúrtam az életem és a párválasztást.

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta arról ábrándoztam valamiért, hogy legyen egy barátnőm, aki a legjobb barátom is egyben, és a legjobb a lelki társam. Akivel járok helyekre ha hívnak, esküvőkre, lagzikra, szülinapokra. És sok új élményben/kalandban lesz részünk.


Meg is ismertem egy lányt, akivel már 6 hónapja együtt vagyunk. Az eleje nagyon jól indult, bár 3 hónapon át heti egyszer találkoztunk csak. Aztán ahogy elkezdtünk többször találkozni, úgy ismertem meg minden oldalát, és úgy tudatosult bennem, ez csak fellángolás volt és nem vagyok szerelmes belé, csak nagyon megszerettem mint embert. Ő viszont belémzúgott, többször szerelmet vallott nekem.


A másik, hogy elérkezett az az időszak is, amiről gyerekkoromban álmodoztam: együtt voltunk esküvőn, lagzikon, egyéb rendezvényeken. Mindenki mondta milyen cukik vagyunk, de én nem tudtam élvezni a helyzetet, mert tudom, hogy nem vagyok belé szerelmes. És ami a mégrosszabb, hogy ő teljesen belém van esve.


Nemtudom mit csináljak. Eddig azért nem léptem, mert nemtudtam mit is érzek igazán, és mit is akarok. De annyira jó őt boldognak látni, képtelen lennék összetörni a szívét. De mégis mások az elképzeléseink. Itt egy lány aki szerelmes belém, mindent megadna értem, és én nemtudom viszonozni az érzéseket. Egy sz*r embernek érzem magam.



2021. okt. 18. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Ne sápitozz, élvezd az életet. Nem dúlnak a hormononk juj akkor most mivan. Élvezed a társaságát, nem? a szerelem is elmúlik, az is csak egy fellángolás.
2021. okt. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha jól érzed magad vele, akkor maradj vele amíg nem találod meg az igazit. Az is lehet, hogy a végén beleszeretsz.
2021. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az lenne fair, ha szakítasz. Nyilván egy időre összetöröd a szívét, dehát egy szakítás ezzel jár a legtöbb esetben. Ezután viszont megtalálhatjátok mind a ketten, akit valójában kerestek. Az idejét se rabold, ha tudod, hogy úgyse érzel semmit.
2021. okt. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Legközelebb olyan lány lesz, aki tebeléd nem szerelmes, te meg őbelé igen. Azért nem vagy szerelmes ebbe a mostaniba, mert túl könnyen odaadta magát érzelmileg, mikor az embernek többször szerelmet vall vki, az elveszti az értékét ezáltal.
2021. okt. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Hagyd a francba, úgyis dobni fogod, amikor szerelmes leszel. Én is voltam úgy kapcsolatban kétszer is, hogy nem szerettem az illetőt, de jó volt boldognak látni és belementem egy ideig a színészkedésbe. Nem mondtam soha, hogy én szerelmes lennék, de próbáltam boldoggá tenni őket. Aztán jött ez az érzés, amit te is mondasz, hogy milyen szemét vagyok, amiért nem tudom viszonozni. Sőt, a szemrehányás jött felőlük is. Különösen a második esetben: miért nem úgy csókolok, miért nem élvezem úgy a szexet, miért nem jelentkeztem kerek egy napig, stb...stb...

Iszonyatos megkönnyebbülés volt kilépni mindkét kapcsolatból!

2021. okt. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Azért az is erős, hogy valakinek az az élete csúcspontja, hogy esküvőre járkál. :D
2021. okt. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire a külvilágnak élni a magánéleted nagyon nem jó.

A lányt mindenképp engedd el és ne is keress mást, amíg magadat nem rakod rendbe

2021. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az meg a vicc kategória, hogy egy fél éves "kapcsolat" miatt elszúrtnak tekinted az életed
2021. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szúrtál el. Engedd el a lányt, éld az életed és majd eljön akivel kölcsönösek lesznek az érzelmek. Nem biztos, hogy a következő lesz az, de eljön.
2021. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Ez az egész kérdés egy vicc
2021. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!