Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek nagy baj ha...

Szerintetek nagy baj ha nyomasztanak azok a dolgok amiket gyerekkoromban csináltam?

Figyelt kérdés

Azok miatt a dolgok miatt amiket gyerekkoromban műveltem kellemetlenül érzem magam. Például amikor olyan 9 évesen elsítam magam két felnött elött mert kiközösítettek, vagy amikor hülye dolgokat csináltam.

Szóval ha mégegyszer találkoznék azokkal az emberekkel kellemetlenül érezném magam. Szerintetek hülyeség ilyen dolgokon agyalni?

Már felnöttem és ez nekem nagyon fura.



2021. okt. 28. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, normális. Csak felesleges ezeken agyalni.
2021. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért hülyeség, mert csak a semmire stresszeled magad.


Próbáld felidézni ezeket a kínos szituációkat és teszteld le, hogy a saját cselekedeteiden kívül mire emlékszel belőlük. Maximum arra, hogy kik voltak még ott, de abból már semmire, hogy milyen ruhát hordtak, milyen volt az idő, stb. Megnyugodhatsz, hogy a világon egyedül te emlékszel ezekre a "ciki" dolgokra, az akkor jelenlévők rég elfelejtették, hiszen számukra az egy érdektelen, ötödrangú dolog volt, ami maximum ideiglenesen szórakoztatta őket.

2021. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is sokat szoktam agyalni felesleges dolgokon pedig már jó régen volt, hogy gyerek voltam, de nincs értelme, ráadásul szerintem mások már rég nem is emlékeznek a dolgokra. Csak a te fejedben van az, hogy de gáz volt.
2021. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam, de mindenki csinált butaságokat. Még felnőttként is.
2021. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2es válaszadó írja:nekik nem volt olyan lényeges,lehet,hogy nem is emlékeznek rá.
2021. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak ilyen emlékei azzal nincs semmi baj. a baj azzal van, hogy képtelen vagy ezeken túltenni magad és feleslegesen stresszeled magad a semmire.
2021. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg mindent magadnak, és kezdj új életet:).
2021. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!