Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha utálom a...

Mit tegyek, ha utálom a gyerekkoromat (és az életemet)?

Figyelt kérdés
Igazából visszagondolva a gyerekkoromra, sose voltak barátaim. Mármint, jó, technikailag voltak "barátaim", de a barátaim kevésbé voltak barátok és inkább olyan gyerekek voltak, akiket senki sem fogadott el, és ezért muszáj volt együtt játszani. Az egyik barátnőmtől még "féltem" is, mert eléggé agresszív volt (tehát konkrétan mindig azt játszottuk, amit ő szeretett volna). A többi barátaim már jobbak voltak, de őszintén szólva? Ha lehetőségem lett volna másokkal is barátkozni, szerintem nem igazán játszottunk volna egymással. És igazából engem mindig is zavart az, hogy azokkal, akikkel szerettem volna barátkozni lesz@rtak engem. De amúgy ez nem csak a múltban volt így, hanem most is. És igen, tudom, hogy kívülről nagyon hálátlannak tűnhetek mert legalább voltak és vannak barátaim, de azért sokkal jobban örültem volna, ha igazi barátaim is lettek volna, nemcsak „nem-volt-jobb” barátaim. 16 éves vagyok jelenleg (igen, még mindig gyerek vagyok)

2021. júl. 14. 22:15
 1/4 Thispain ***** válasza:
91%
Változtass rajta. Annyit megtehetsz, hogy akiket nem érzel igaz barátaidnak, azokkal nem barátkozol.
2021. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Most nem azért de szerintem igaz barátból csoda ha 1 van,a legtöbb érdek barát,csak akkor vannak ott amikor kell nekik valami,ha neked kell segítség akkor meg szarnak a fejedre (és elárulom hogy a legtöbb ilyen).

Szóval én nem értem miért olyan fontos hogy az embernek 100 barátja legyen,és miért ez a legnagyobb problémád...

2021. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Hát jó, abban igazad van hogy csak 1 igaz barát van. Attól még magányosnak érezhetem magam.
2021. júl. 15. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen sincs mostmar, csak a munkatarsaim, de szabadidomben nem tartom a kapcsolatot veluk se. De ugyanigy ereztem mint te, csak en inkabb nem kertem a feluletes baratsagokbol, inkabb lemondtam a talalkozokat, stb. Egyedul se sokkal jobb, ugyanugy maganyos leszel, csak jobb hogy nem kell megjarszanod magad.
2021. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!