Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi számít proli életnek?

Mi számít proli életnek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 31. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Azokat nevezik prolinak, akik dolgoznak, ez manapság lenézett dolog, mert rettentő sok a munkakerülő, képmutató, stb ember.
2021. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Elobb lattam egy kerdesre adott valaszt amiben egy nő azt taglalta, hogy ő nem tud maganak elkepzelni proli eletet. Ez vett ra, hogy feltegyem a kerdest.
2021. okt. 31. 21:58
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Igénytelen, magát felsőbbrendűnek gondoló, környezetét semmibe vevő...
2021. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Hagyjuk már ezt a "dolgozó ember" álszenteskedést.

Mindenki tudja, hogy mit értünk a mai világban proli alatt.

2021. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
#4 Attól, hogy helyeselsz a saját válaszodra, még hülyeség marad... :D
2021. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
5 Sejtem melyik kérdésre gondol a kerdező.Ott az a nő a szegényeket prolizta le.Azért a kettő szerintem nem ugyanaz.
2021. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

A proli jelentése: "közönséges, műveletlen, igénytelen, szegény"


A proli kifejezés az (általában fizikai) bérmunkából élőket jelentő proletár szó lekicsinylő formája.


Tehát arra lehet következtetni, hogy a proli élet azt jelenti, hogy átlagos, közönséges, szegény, igénytelen unalmas életet élni.


Sok ember azt sem tudja, hogy mit jelentenek a szavak, amiket használ így azt soha sem tudhatjuk meg hogy az adott nő mire gondolt.

2021. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%
Én azt tartom prolinak, aki büszke a saját hiányosságaira és még meg is ideologizálja azokat. Például amikor a gyári munkás kitörnin akarás helyett megmagyarázza, hogy az összes tanult ember idióta és csak ő tudja igazán, mi az élet. Vagy a "csak őszinte" emberek, akikből hiányzik a tapintat, válogatás nélkül mindent kifosnak, ami eszükbe jut és szerintük ez a jó, a magasabb eq-val rendelkező embereket hazugoknak tartják.
2021. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
9 Azt írta, hogy akiknek kevés a pénze és spórolniuk kell, nincs két autójuk, családi házuk és nem járnak évente többször nyaralni, azok prolik.
2021. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

11# 9-es vagyok. Konkrétan lemásoltam a proli jelentését a kommentbe.


Azaz nem én találtam ki azt amit leírtam.

2021. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!