Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi számít szerintetek elveszte...

Mi számít szerintetek elvesztegetett életnek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 07:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha úgy élsz, hogy nincs semmilyen motiváló célod, ha közben nem valósítasz semmit. Szerintem már az elvesztegetett napnak számít, ha nem nevetünk, de ez csak személyes vélemény.
2018. dec. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Ha iszol

Ha kábítószerrel

Ha azt várod mások mondják meg mit akarj

Ha csak akkor mersz akarni valamit ha mások szerint is jó

Ha sajnálod magad ahelyett, hogy inkább fejlesztenéd.


Ezt lehet csak én látom így, de én így látom.

2018. dec. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

Ha valaki buta.


Lenne még,de ez áll az első helyen.

2018. dec. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha adott egy tehetséges ember bármelyik területen (sport), de agyban fegyelmezetlen
2018. dec. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha hosszú évekig benne maradsz egy helyzetben, ami lehúz és sorvaszt, csak azért, mert gyáva vagy kilépni és megpróbálni változtatni.
2018. dec. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha midnenáron másoknak próbálsz megfelelni ahelyett, hogy élnéd a saját életed.
2018. dec. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egy életet akkor pazarolsz el, ha megállsz valahol az úton... Ha nem tanulsz az életben és nem mész tovább...


Hogy pontosan mire gondolok? Arra, hogyha hibázol valamit, vagy ha történik valami, akkor nem kelsz fel és nem mész tovább. Ha megcsalnak, ha meghal valakid, ha ellopják az autódat, ha elrabolják a pénzedet, ha kirúgnak, ha a szüleid kitagadnak, ha baleset ér vagy betegség... A sort a végtelenségig lehetne folytatni. De azt gondolom, bármi is volt, fel kell állni és tovább menni. Tanulni a dologból, levonni a következtetést és folytatni az életet, mert mindig jönnek új dolgok, amik jók lehetnek, új emberek, akik szerethetnek és szép élmények, amikre örökké emlékezni fogunk...


Aki jól csinálja, élete végéig fejlődik a tapasztalatok által... Az ő élete nem elvesztegetett.

2018. dec. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplan azt, hogy ha evekig nem erzed jol magad a borodban. A jolerzeshez mindenkinek masra van szuksege. Lehet, hogy amivel valaki nagyon boldog az masnak szenvedes lenne es forditva, igy szerintem nem lehet kategorikusan kijelenteni, hogy mi szamit elvesztegetesnek. Valakinek karrier kell, valakinek csalad, valaki utazni szeretne valaki meg egyszeruen bulizni.
2018. dec. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az, ha nem élvezed azt, amit csinálsz, vagy nincs egy nagy cél előtted, amiért azt csinálod, amit nem szeretsz. Az, ha valaki drogozik (iszik, kábítószerezik, cigizik) szerintem nem elvesztegetett élet, hiszen ő akkor jól érzi magát, különben nem csinálná. Ha másoknak akarsz megfelelni. Nem azért csinálsz valamit, hogy te jól érezd magad, hanem azért, hogy valaki ezt elismerje. Tőlem ezerszer kérdezték miért nem veszek egy új autót. Megtehetném, de számomra ez nem fontos. Van egy 2001-es Daewoo Lanos-om, de nekem tökéletesen megfelel.
2018. dec. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha nicsenek álmaid, céljaid vagy vannak, de nincs kitartásod és megfelelő hozzáállásod, hogy dolgozz értük és megvalósítsd őket.

Ha előre feladsz dolgokat vagy meg sem próbálsz valamit, amit szeretnél, egyszerűen csak azért, mert félsz a kudarctól vagy mert korábban csalódtál.

Ha beleragadsz a komfortzónádba.

Ha nem felelősséget az életedért és a döntéseidért, ezért a kudarcaid okát másokban keresed és emiatt sosem tanulsz vagy fejlődsz.

Ha érdekel mások véleménye, ha van benned megfelelési kényszer és külső nyomások, elvárások befolyásolják a döntéseidet ahelyett, hogy a saját értékrended szerint élnéd az életed és nem törődnél azzal, hogy ki mit gondol erről.

Ha nincs önismereted, ezért folyamatosan rossz minták szerint hozol döntéseket, mindig a jövőtől vagy a külső dolgoktól várod a boldogságot, miközben azt sem tudod igazából, hogy ki vagy és mit akarsz.

Ha nincs önbecsülésed (ami az önismerettel együtt jár) és beleragadsz egy olyan szituációba, ami boldogtalanná tesz, de gyenge vagy változni és lépni.

2018. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!