Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten mennyire nehéz...

Budapesten mennyire nehéz megtanulni vezetni?

Figyelt kérdés
Vidéki városban nőttem fel.:D
2021. nov. 8. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt egyszerű, dupla annyi órát vezettem, mint a minimális. De vannak, akik nálam sokkal könnyebben veszik, nekem máshol is nehezen ment volna :D Meg szerintem könnyebb, ha egyből a budapesti forgalmat szokod meg, és akkor vidéken könnyű, mintha vidéken levizsgáznál, és egyedül, segítség nélkül csöppensz be Pestre. Vágj bele nyugodtan, nem lehetetlen!
2021. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 40 órát vezettem, elsőre átmentem (lefizetés nélkül). Azért kellett 40, mert elutaztam 30 körül és vissza kellett szokni. Budapesti vagyok, és akkor 18 éves voltam.

Szerintem is jó nagy forgalomban tanulni. Vidéki csoporttársaim nem mernek Budapesten vezetni.

L

2021. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

400 orat vettem. Megvan a jogsim. Lozben arra jottem ra,hogy az allatok nem porazon kozlekednek,hanem a volan mogott talalhatoak. …😂


Nem merek vezetni a tobbi sofor miatt. Ures utakon elvezetgetnek.


Egy budapesti gyalogos

2021. nov. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!