Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tud nátok ajánlani olyan...

Tud nátok ajánlani olyan rajziskolát Budapesten, ahol anime karaktereket lehet megtanulni rajzolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék többedmagammal megtanulni mangastílusban rajzolni, szívesen csatlakoznék rajzkörhöz, vagy járnék tanfolyamra. Valakinek van ebben tapasztalata? Megosztaná velem kérlek?
2021. aug. 24. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Ha létezett ilyen, már csődbe ment. Rajziskolák nem stílust tanítanak, hanem az alapokat. Neked is azt kellene először megtanulni, különben szarok lesznek a rajzaid. Nem a stílus miatt, hanem mert nem tudod, hogyan kellene kinéznie annak, amit rajzolsz.
2021. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
34%
Keress rá, hogy manga/anime rajztanfolyam, én is találtam így párat. Ajánlani nem tudok jót, mert egyetlen egyszer voltam egy három napos portré rajzolós tanfolyamon, azon kívül egyedül tanultam rajzolni.
2021. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Interneten lehet oktató videókat találni. Ne költs rá ha nem muszály.
2021. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!