Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azt erzem hogy senki se szeret?

Azt erzem hogy senki se szeret?

Figyelt kérdés
Egy uj varosba koltoztem az egyetem miatt, tavaly is tanultam de akkor meg nagyreszt otthonrol. Jelenleg van viszonylag sok kapcsolatom, vannak akik tenyleg hivnak helyekre, de vannak akik csak az egyetemen odajonnek bevagodni de amugy le se szarnak. Akikkel lakom, veluk meg az az erzesem h nem birnak, pedig amugy ha talalkozunk mindig dumalunk, de vmiert az van a fejemben hogy idegesitem oket. Osszessegeben kb mindenkivel kapcsolatban azt erzem hogy csak felszines es egy teher vagyok neki. 22L

2021. nov. 8. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Hát a suliba a legtöbb ember ezt érzi szerintem. Ők nem azért a barátaid mert annyira jól kijöttök, hanem azért mert össze vagytok zárva és átmenetileg te vagy az akivel jóba kell lenni. Neked egy igaz barát kell amit nagyon nehéz találni és nem is a suliba kell. Ha van egy ember akit tényleg a barátodnak hívhatsz akkor örülhetsz. Sokaknak annyi sincs. A családod viszont mindig ott lesz neked. Érd el a céljaidat és járj nyitott szemmel. Csupán egy hozzád hasonló embert kell találnod. Adj neki időt mert nem találod meg hiphop.

Még annyi, hogy neked szükséged van a szeretetükre? Nem. Elég ha magadat szereted. ^^

És valószínűleg nem is utálnak. Max ilyen közepes vagy a számukra. Szóval nincs min parázni. Az életed legfontosabb eseményeit ne velük oszd meg és kész. Én egyedül barátnőmmel szoktam beszélgetni. Egyszerűen nem találtam olyan embert aki normális lenne barátnak. Segítek, jófej vagyok meg minden és lelépnek. Kutyába se vesznek. Ez viszont egyértelműen nem az én hibám. Csupán a mai emberek furák. Inkább negatív értelembe.

Tudom nem interneten akarsz ismerkedni, de szívesen beszélgetek ha van kedved. 23/f

2021. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az ilyen embereket, de valahogy a végén mindig kijönnek ebből a hatásomra? aztán már úgy érzik minden oké, engem le lehet rázni, na mindegy, ha valaki elesett én szeretek "vigasztalni".
2021. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel anno én is így voltam egyetem alatt. Lakótársammal, szaktársakkal jól kijöttünk míg tartott a suli, de amint vége lett mindenki ment a szélrózsa minden irányába.
2021. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!